Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zadečky ven: Tuningové barbíny si pohrávají s hadicí na benzínce

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Normální smrtelníci natankují palivo a odjedou do dalekých krajů. Jsou tu ovšem jistá individua, která čerpací stanici berou jako pódium v prvoplánovém laciném klubu. Vystavují zadečky ve svých spoře oděných outfitech a nakrucují se s tankovací hadicí jako při filmu pro dospělé. Tyto dámy si pohrají s hadicí i s vaší fantazií i na benzínce!

Na některé hvězdičky jsme už zvyklí, že se promenádují ve spoře oděných outfitech. To, co však předvedly tyto šťabajzny na čerpací stanici, nad tím většina kroutí hlavou. Vykukující odhalené části těla, vystrčené zadečky a hrátky s hadicí, to všechno můžete vidět, když tyto ženy tankují pohonné hmoty.

Frenchy Morgan je pověstná svou zálibou v ukazování svého zadečku a svých sexy nafouklých ňader. Pravidelně se takto ukazuje v podivných růžových kreacích i se svou kamarádkou Phoebe Price. Ta ji svou kuráží i předčí. Holky spolu takto chodí nakupovat i cvičit jógu. Je vidět, že si pozornost lidí náležitě užívají.

Ve fotogalerii se můžete podívat na tyto plastikové dámy, které běžně potkáte na čerpacích stanicích, kde si pohrají s fantazií kolemjedoucích.

Související články

Další články