Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Bříška a zadečky pevné jako skála: 6 žhavých trenérek, které nenechají nikoho ve štychu

Žhavé fitnessky.
Zdroj: Archiv K. Huvarové, Z. Kardošové a S. Doležalové
+ Dalších 14 fotografií
galerie
V době světové pandemie mnoho lidí kvůli vládním nařízením a zavřeným fitcentrům ztratila formu, motivaci pracovat na pevných zadečcích, plochém bříšku a zdravě se stravovat. Naštěstí existují sociální sítě a na nich mají profily půvabné fitness krásky, které navzdory koronaviru nenechávají své fanoušky ve štychu. Dle jejich online rad si můžete dát do těla z pohodlí domova, a navíc je na ně tak skvělá podívaná, že vás možná i přejde chuť na všechna nezdravá jídla a začnete na sobě a svém zdraví makat.

Koronavirus a následná vládní nařízení se dotkla zcela všech obyvatelů Česka. Některé zasáhla více, některé o něco méně a lidé se v průběhu těžkého období nemohou jít kvůli vládním nařízením odreagovat do kina, divadel, klubů, či fitka, což se často zle projevuje i zdravém myšlením.

Jak se říká, pohyb je jeden z nejlepších léků, jak se nejen odreagovat, ale také přináší skvělý benefit, a to v podobě kondičky a zpevnění těla. Fitness centra jsou ale kvůli šířící se světové pandemii zavřená a lidé ztrácejí vůli a motivaci na svých tělech pracovat z domu nebo v přírodě. Lidé často navíc nevědí, jak cvičit efektivně, aby se dostavily viditelné výsledky, a proto jsou tady tyhle žhavé fitness trenérky, které vás v téhle době nenechají ve štychu.

  • Fitness trenérka Eva Krausová, je manželka trenéra Jakuba Krause. Na svědomí měli v minulosti i fenomenální proměnu Leoše Mareše (44), kterému s jejich pomocí naskákal na břiše i pekáč buchet. Půvabná Eva je navíc maminka půlročního miminka, ale na její postavě byste těžko poznali, že byla přednedávnem těhotná, protože opět předvádí skvělou postavu. Na svých sociálních sítích popsala svou cestu a připojila i několik videí, dle kterých si zacvičíte i v době pandemie.
  • Další krásná fitness trenérka, která nenechává své fanoušky a zájemce o proměnu ve štychu, je Sabina Doležalová, která má za sebou nejen skvělé osobní výsledky, světové úspěchy, ale její práce na sociálních sítích je inspirací a motivací pro ty, kteří mají kladný vztah ke zdraví a pohybu. Navíc se u příspěvků žhavé blondýnky často i pobavíte.
  • Další fitness kočka, která pomáhá lidem k docílení vysněné postavy, je Kamila Pavlíčková, která prošla obdivuhodnou proměnou na vlastní kůži. Na sociálních sítích již zveřejnila spoustu videí, u kterých se pořádně zapotíte.
  • Uhrančivá brunetka Karolína Huvarová je nejen fitness trenérka, ale také kondiční trenérka amerického hokejového týmu Carolina Thunderbirds. Kráska má za sebou světové úspěchy a pod jejími křídly může dosáhnout luxusní postavičky úplně každý.
  • Půvabná Zuzana Kardošová je jednou z nejúspěšnějších slovenských fitnessek. Sociální sítě zahrnuje nejen sexy fotkami své postavičky, ale také radami, jak správně a efektivně cvičit, navíc s několika recepty na zdravá a vyvážená jídla. Není divu, že si vybudovala základnu statisíců fanoušků.
  • Skvělou inspirací a motivací je i fitnesska Kristýna Seidlová, která má za sebou i prestižní světové úspěchy. Při pohledu na tuhle žhavou brunetku a její pevnou postavu tají i ledovce. Na sociálních sítích se chlubí statisícovou základnou fanoušků, kterým svými výsledky dokazuje, že postavičku pevnou jako skála může mít s její pomocí nebo i z vlastní vůle úplně každý.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy