Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zadeček Nicki Minaj je zase volný! Neuvěříte, jaký vzkaz poslala na Instagramu svému bývalému!

Zadeček Nicki Minaj je zase volný! Neuvěříte, jaký vzkaz poslala na Instagramu svému bývalému!
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Nicki Minaj včera potěšila své fanoušky! Na Instagramu oznámila, že je singl a v roce 2017 se hodlá zaměřit na svou kariéru. Celý svět je v šoku! Od tohoto páru snů rozchod asi nikdo nečekal. Při jejich žhavých duetech to mezi nimi jenom jiskřilo.

Nicki uveřejnila na Instagramu fotku modrých papučí Chanel s textem písně od Beyoncé "Best thing I never had", "Nejlepší věc, kterou jsem nikdy neměl", což je typická porozchodová písnička. No, silná to slova. Vypadá to, že rozchod neproběhl úplně v klidu. Na svém Twitteru Nicki oznámila, že je singl a na rok 2017 plánuje něco skvělého, čím určitě potěší své fanoušky.

Nicki byla s Meekem Millem ve vztahu od roku 2015 a před tím se poměrně dlouhou dobu "oťukávali". Pár si opravdu notoval a nejednou nám to dokázal uveřejněním společných fotek nebo například fotkou s obrovským diamantem, který své milované Meek věnoval jen tak. Spekulace, že se tehdy jednalo o zásnubní šperk, však vehementně vyvraceli

Všechno dobré jednou končí a my se budeme těšit na to, co pro nás Nicki v novém roce nachystá. Napadá nás však ještě jedna otázka, a sice, co na celou situaci asi říká Drake? Drake je Nickin dlouholetý kamarád a nejednou se nechal slyšet, že až Nicki bude volná, nebude se o čem bavit. No, teď se do té změti sexy pozadí trochu zamotal, když po rozchodu s Rihannou začal randit s Jennifer Lopez Uvidíme, jak to celé dopadne!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy