Nicki uveřejnila na Instagramu fotku modrých papučí Chanel s textem písně od Beyoncé „Best thing I never had“, „Nejlepší věc, kterou jsem nikdy neměl“, což je typická porozchodová písnička. No, silná to slova. Vypadá to, že rozchod neproběhl úplně v klidu. Na svém Twitteru Nicki oznámila, že je singl a na rok 2017 plánuje něco skvělého, čím určitě potěší své fanoušky.

Nicki byla s Meekem Millem ve vztahu od roku 2015 a před tím se poměrně dlouhou dobu „oťukávali“. Pár si opravdu notoval a nejednou nám to dokázal uveřejněním společných fotek nebo například fotkou s obrovským diamantem, který své milované Meek věnoval jen tak. Spekulace, že se tehdy jednalo o zásnubní šperk, však vehementně vyvraceli.

Všechno dobré jednou končí a my se budeme těšit na to, co pro nás Nicki v novém roce nachystá. Napadá nás však ještě jedna otázka, a sice, co na celou situaci asi říká Drake? Drake je Nickin dlouholetý kamarád a nejednou se nechal slyšet, že až Nicki bude volná, nebude se o čem bavit. No, teď se do té změti sexy pozadí trochu zamotal, když po rozchodu s Rihannou začal randit s Jennifer Lopez. Uvidíme, jak to celé dopadne!