Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zadarmo ani Holišová netančí. Kolik berou hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas?

Dělají to zadarmo, protože jim jde o charitu? Nebo jsou dobře zaplacení? To je otázka, na kterou hledá odpověď každý divák, který sleduje hudební show Tvoje tvář má známý hlas. Jak to tedy je?

Petr Rychlý, Adam Mišík nebo Hana Holišová každý týden dřou, aby v sobotu večer potěšili diváky TV Nova.

Vítěz každého dílu bere 25 tisíc korun a dává je na charitu – psali jsme ZDE.

Jenže každá legrace něco stojí. A dokonce i charita. Celebrity se každý víkend tváří, že se parádně baví a ještě vydělají peníze na bohulibou činnost. Jenže opravdu věříte tomu, že celý týden tvrdě trénují zadarmo a nechají si ujít jiné lukrativní kšefty? To asi ne.

Zjistit, jaký honorář tyhle hvězdy berou, je velmi složité. Jde o to, aby si účinkující mezi sebou navzájem nezáviděli, protože honoráře se podle našich informací liší.

K výpočtům možného honoráře nám pomohla španělská verze Tu cara me suena a hlasy z produkce. Pokud se budeme držet při zemi, tak honorář pro velké hvězdy (Rychlý, Chýlková) by se měl pohybovat kolem 15 tisíc korun za natáčecí den. Celebrity druhého sledu dostávají za jeden natáčecí den méně než 10 tisíc korun. Je to částka, na kterou oslovené celebrity reagovaly s úsměvem. Nikdo nechce prozradit, kolik na téhle show už vydělal. Zájem o druhou řadu je ale obrovský. Každá hvězdička v zemi se chce objevit v druhé řadě Tváře a urvat něco do domácího rozpočtu.

Související články

Další články