Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zadaný Justin Bieber touží po neznámé krásce. Hledá kopii Iriny Shayk. Nejsi to ty?

Justin se zakoukal do neznámé krásky. Je to podobný typ jako Selena.
Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Jen co dal idol dívek Justin Bieber na svůj Instagram fotku neznámé krasavice, tak se strhla mela. Zpěvák chtěl tajemnou holku najít a rázem z ní udělal i nechtěně celebritku. Kdo vlastně kráska podobná Irině Shayk je? My jsme to pro vás zjistili.

Jestli existuje láska na první pohled, tak zrovna zasáhla přímo do srdce hezounka Justina Biebera (21). Podle fotky se zakoukal do neznámé dívenky, která je snědý typ jako jeho bývalka Selena Gomez (23) a tváří připomíná jednu z nejkrásnějších žen planety Irinu Shayk (29).

Justin poprosil své fanoušky o identifikaci okaté krasotinky. „Můj bože, kdo je tohle?“ napsal k fotce zpěvák s prosbou, aby mu napsali její jméno. Odpovědi na sebe nenechaly dlouho čekat, ale spousta z nich byla od obdivovatelek, které tvrdily, že jsou to ony. Nakonec se přece jen ale povedlo Justinovi tu tajemnou holčinu najít.

Jmenuje se Cindy Kimberly, která na Instagramu ráda sdílí svoje selfie a její profil sleduje několik stovek tisíc lidí.

Jestli se nám rodí nový pár, to je ve hvězdách, ale Justin by měl stále randit s modelkou Pierce Jayde, i když má stále blízko ke své bývalce Seleně Gomez. Snad si holky mezi sebou nevyškrábou oči.

Související články

Další články