Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Začni o sebe pečovat, Terezo! Mašková ze SuperStar nutně potřebuje lepšího kadeřníka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Když se v SuperStar svěřovala do péče profesionálních stylistů, měla vítězka letošního ročníku pěvecké show Tereza Mašková (22) vlasy v perfektní kondici. Jenže dva týdny po skončení ostře sledovaného televizního pořadu už to s ní začíná jít z kopce. Mašková se nestydí vyjít ven s hlavou připomínající pozemek, který napadl plevel.

Jako správná třinecká rodačka nemohla Tereza Mašková chybět na vyhlášení soutěže krásy Miss Reneta v sousedním Havířově. A zatímco v SuperStar 2018 jsme si u ní zvykli díky skvělé práci stylistek na dokonalou vizáž, teď všem málem vypadly oči z důlků!

Mašková by coby vítězka letošního ročníku pěvecké show měla popřemýšlet, zda by nebylo namístě se i nadále svěřovat do péče profesionálů. To, co měla na hlavě, totiž spíš než vlasy připomínalo srst vačice, která vběhla na dálnici a přejel ji konvoj kamionů.

K pousmání je i historka o tom, jak Tereza přišla k růžovému účesu. Prý se přehmátla v obchodě a místo blonďatého odstínu si koupila právě růžový. Barva se jí natolik zalíbila, že už si ji nechala.

Nehody se sice dějí, ale nemělo by k nim docházet každý den. A pro takovou hvězdu, jaká se z Maškové pomalu stává, by měla být perfektní vizáž na prvním místě. Příště proto prosíme o použití žehličky na vlasy, anebo aspoň hřebenu!

Související články

Další články