Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Začínají Vary: Přijede vykropená Geislerová i legenda rasismu a mlácení žen Gibson!

Dvě hlavní tváře festivalu. Ta vlevo bude všem ochrankám vyprávět, že
je pod ochranou Barťáka, druhý dostane glóbus za antisemitismus, pardon za
přílet, pardon za přínos světové kinematografii…
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Tak a je to tady. Ve Varech dnes začne další ročník našeho nejprestižnějšího filmového festivalu, na který letos nikdo nechtěl přijet, tak bylo vzato zavděk aktuálně vůbec nejzatracovanějším idolem Hollywoodu, milovníkem napadání žen a Židů Melem Gibsonem, kterému u pořadatelů vyžebral letenku a milost kamarád John Malkovich.

Do Varů se také chystá ekipa okolo Aňi Geislerové, která každý rok strašně prožívá to, zda a na jakém místě v koloně bude odvezena od Thermalu na červený koberec, kde už bude řádit vylitý Jirka MacháčekTáňou Vilhelmovou (35), kterým budou dávat rozechvělé dotazy napomádovaní redaktoři bulvárů ve vypůjčených oblecích, a všecko to bude děsně světové.

Baťůžkáři, tedy ti, kteří dělají festival festivalem, letos dostali pokladnu na fotbalovém hřišti, kde přespávají, takže se jim snad podaří koupit i nějaké lístky na lepší filmy, které si nestihnou rozebrat kamarádi Nightwork a mladého Bartošky, kdyby se přesto nedostali na jeden z mnoha ČESKÝCH projektů, které „zaslouženě“ letos pronikly do soutěžní sekce, mohou to marně zkusit na Hru o trůny, což je mimochodem to jediné filmové, co krom pozvánky na Möet Party zajímá účastnící se české celebritky.

eXtra.cz vysílá do Varů speciální komando, které dostalo jasný úkol! Zaznamenat festival takový, jaký je, před kulisami i za nimi, no prostě jinak, než jak na něj nahlíží konkurence, která kvůli mediálnímu partnerství hodně věcí prostě psát nemůže…

Související články

Další články