Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Začíná VÁLKA O MAJETEK: Jak si mezi sebou Angelina a Brad rozdělí vydělané miliardy?

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Po skončení tohoto manželství bude určitě drsnější bitva o děti než o majetek. Nicméně tihle dva toho stihli za 12 let vztahu, z toho 2 roky manželství hodně vydělat a investovat. O co se bude bojovat?

Angelina podala žádost o rozvod. Vadí jí, že se Brad Pitt chová hrubiánsky před dětmi, pije a kouří trávu. Chce všech šest dětí do své péče a na soud je připravena. Brad zatím médiím nedal žádné konkrétní vyjádření. Prý je z celé situace smutný. A možná bude ještě smutnější, až dojte na majetkové vypořádání. Většina společně koupených nemovitostí je psaná právě na Angelinu

Podle odhadů Daily Mailu má páreček majetek v hodnotě skoro 10 miliard korun českých a hodně peněz investovali právě do nemovitostí. Jak to tedy vypadá?

V Americe mají hned několik domů. Jeden rovnou v LA, kde oba pracují. Luxusní rezidenci v Los Feliz si Brad koupil ještě během manželství s Jennifer Aniston Dal za ní tenkrát 41 milionů korun a postupně dům rozšiřoval, aby vyhověl nárokům velké rodiny.

Další vilu má pár ve francouzské čtvrti New Orleans. Cena už byla 157 milionů. Kromě toho si rodina může odskočit do domu v Laurel Canyon za 9,5 milionu korun či luxusního apartmánu na pláži Santa Barbary za 97 milionu korun.

Ale to není zdaleka všechno. Domy mají po celém světě.

Ve francouzském Provence zrekonstruovali vilu ve vesnici Brignol Rezidence se nazývá Chateau Miraval a je plně vybaveným rájem za 60 milionů korun. 35 ložnic, vlastní kino, bazén, kulečník, herny pro děti... Prostě úplně všechno! Právě tam si pár před dvěma lety řekl své ANO!

Obří sídlo mají i ve městě nejslavnějších milenců světa - Romea a Julie. Během návštěvy Itálie se do země zamilovali a koupili nemovitost ve slunné Veroně.

Během natáčení filmu Spojenci, kdy měl mít Pitt údajně románek s francouzskou herečkou Marion Cotillard, koupil herec haciendu ve Španělsku za 66 milionů korun. Hacienda je na Mallorce a Brad bude mít klid a výhled na moře. Možná už tušil, kam jeho manželství směřuje, a koupil si dům, kde by mohl být sám a vzpamatovat se z rozvodu.

Související články

Další články