Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Začíná temné podzimní období: Lvy čekají problémy v práci, Štíry intriky v lásce

+ Dalších 11 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
V pondělí 23. září v 9:51 hodin středoevropského letního času nastala podzimní rovnodennost. Léto je tedy za námi a oficiálně přichází podzim. Podzim přináší chladné počasí a končí tak letní pohoda. Podzimní rovnodennost je chápána jako přechodný bod mezi světlou a temnou polovinou roku. Co nám na toto temné období hvězdy předpověděly? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, energie podzimu vám přinesou bilancování, nad tím, co se vám povedlo, a co nikoliv. V tomto období si uvědomíte, že vaše láska není samozřejmost. Vesmír vás bude nutit rozvíjet své vztahy. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v tomto období budete ze všeho nejvíce řešit finance. Jste v plném pracovním nasazení, ale jen těžko hledáte stabilitu. Toto temné období vás bude nutit neutíkat před problémy. A jak se budete cítit v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše zvýšená energie bude přitahovat těžké milostné zkoušky, které budete muset překonat. O nápadníky nebude nouze, ale přízeň hvězd nyní neočekávejte! A jak se vám bude dařit po pracovní stránce? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V tomto období se budete cítit oslabeni. Temná strana zasáhne vaši odvahu. V zaměstnání neumíte dát najevo, kde jsou vaše hranice. Možná dojde i na agresivní chování. A jaký bude váš podzim v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, tento podzim vás vtáhne do pracovních potíží. Protože se vám nedaří, máte sklony k výbušnosti. Snažte se vše řešit po dobrém. A co vás čeká na poli milostném? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Podzim je k vám příznivě nakloněn. V partnerském vztahu vrníte blahem a i singles si přijdou na své. Zvládnete vyřešit těžké úkoly, které vám přijdou do cesty. A co se vám bude skvěle dařit? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner5

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, je možné, že hned s příchodem tohoto ročního období vás někdo naštve. Pravděpodobně v práci. Vaše drahá polovička ale stojí za vámi a fandí vám. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, hned za začátku podzimu si potřebujete udělat jasno ve vztazích. Vaše zlatíčko vám pěkně leze na nervy. Zdá se, že to snad dělá schválně. Reagujte přiměřeně a použijte dobré argumenty. A jak se povede singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, se začátkem tohoto ročního období dojdete k hlubokému poznání, a to hlavně singles. Budete prožívat intenzivněji, než doposud. Páry se setkají se zlostí a závistí. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, letošní podzim vám přináší samá negativa. Proměnlivé nálady ve vztazích, ale i problematické pracovní vztahy. Zkuste se vyhnout nepříjemným debatám. Z čeho ale máte radost? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v tomto období si vyhodíte z kopýtka, ale lásku na celý život nečekejte. I když z vás vyzařuje sexuální energie, není ta správná doba. Svou energii nyní soustředíte hlavně na práci. Co se vám daří? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, v zaměstnání budete mít problémy s prosazováním názorů. Profesní sféra se pro vás nyní stává strašákem. Svou energii na podzim soustřeďte na vzdělávání a odborné kurzy. A jak se vám bude dařit ve vztazích? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články