Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Začíná další řada StarDance: Komu ze soutěžících věří sázkaři

Sestava StarDance 2021.
Zdroj: foto Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
taneční show

Už jedenáctý ročník taneční show StarDance začne tuto sobotu v České televizi. Moderátory zůstávají Tereza Kostková a Marek Eben. Šance soutěžících se podle bookmakerů značně liší.

Oblíbená taneční show StarDance se vrací. Už jedenáctá řada soutěže začne tuto sobotu. Moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben provedou večery, ve kterých se představí nové taneční dvojice složené z celebrit a profesionálních tanečníků.

Kdo patří k favoritům letošního ročníku? Bookmakeři Fortuny věří především herci Janu Cinovi, který do soutěže vstupuje s kurzem 2,6:1. Své zkušenosti s tancem na ledě pak jistě využije bývalý krasobruslařský mistr Evropy Tomáš Verner (6:1). Z žen má podle aktuálních kursů největší šance farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká (8:1).

„Sobotní večery budou po čase opět patřit celebritám a jejich tanečnímu snažení. Okruh favoritů je tentokrát poměrně úzký a zdá se, že delší konec provazu drží v rukách spíše muži. Jan Cina patří do skupiny mladých, mimořádně talentovaných herců, o pohybovém nadání a citu pro tanec v případě Tomáše Vernera také netřeba pochybovat. Oba patří do kategorie skromných slušňáků, ve prospěch prvně jmenovaného nicméně hovoří zkušenosti s podobným formátem i to, že s ním pravděpodobně bude o trochu větší legrace,“ uvedl k tomu expert sázkové kanceláře Fortuna Roman Kovařík.

Více o StarDance 2021 (soutěžící, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články