Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Začíná Brenda vyhrávat boj nad rakovinou? Převzala cenu za statečnost a předvedla se v pěkně žhavém modelu!

Začíná se blýskat na lepší časy?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Konečně se usmálo štěstí na herečku Shannen Doherty, která trpí rakovinou. V sobotu večer převzala cenu za statečnost v boji s rakovinou a vypadala opravdu nádherně. Úsměvem rozhodně nešetřila a byla plná energie a pozitivní nálady. Je možné, že Shannen začíná vyhrávat nad rakovinou?

Konečně se zdá, že Shannen Doherty začíná vyhrávat boj s rakovinou. Vypadá podstatně lépe a usmívá se od ucha k uchu. Její velkou oporou je jí hlavně maminka, se kterou tráví hodně času, pak také přítel a v neposlední řadě velká kamarádka a herečka Sarah Michelle Gellar.

Seriálová Brenda byla v sobotu večer oceněna Americkou onkologickou společností cenou za statečnost. Celý galavečer probíhal v Los Angeles. Herečku přijela podpořit rodina a spoustu jejích věrných přátel, kteří jí dodávají sílu a energii k boji s rakovinou.

Shannen se na tuto událost opravdu pěkně vyfikla. Oblékla si tmavomodrý sametový kostýmek s velkým výstřihem a vše sladila s černým šátkem, který teď velmi často nosí. Dokonce se i krásně nalíčila a okamžitě prokoukla.

Její celkový vzhled vzbudil opravdu velký obdiv.

Kamarádka Sarah nešetřila na Shannen chválou na Instagramu. „Mou každodenní múzou je má statečná přítelkyně Shannen. Vždy jsem říkala, že ona je jedním z nejčestnějších přátel, co jsem kdy poznala, a teď, kdy absolvuje nejtěžší cestu svého života, sdílí vše s přáteli, které nikdy neviděla, v naději, že pomůže dalším lidem, kteří procházejí tím samým.“

Související články

Další články