PRO PÁR:

Luxusní wellness pouze pro vás dva

Lahůdkou pro náročné je privátní spa, kde v luxusním prostředí strávíte chvíle s partnerem. Společné okamžiky si vychutnáte ve vířivce či finské sauně. K dispozici vám navíc bude vyhřívaný mramorový stůl vhodný ke vzájemnému masírování. Dokonalou pohodu a romantiku doplní mísa sladkého ovoce a láhev sektu.

Příjemný dotek Orientu

Dopřejte sobě nebo svému partnerovi celotělovou proceduru Hammam, která se odehrává na vyhřívaném mramorovém stole v krásné místnosti s parní saunou. Po dokonalém prohřátí a prokrvení těla provede terapeut tělový peeling, mýdlovou masáž a hydrataci pokožky jemným olejem. Proceduru, jejíž kořeny sahají až do dávného Orientu, si můžete dopřát i ve variantě pro dva.

PRO NI:

Jedinečný dárek pro vaši milou – Rituál krásy královny Kleopatry

Nechte svoji drahou, aby se na chvíli proměnila v egyptskou královnu. Nejoblíbenější tělový Rituál krásy královny Kleopatry začíná jemným omlazujícím peelingem celého těla, pokračuje regeneračním zábalem z mořských řas, liftingovou masáží obličeje a hýčkáním hlavy alchymistickou tinkturou. Relaxační požitek je zakončen celotělovou aroma masáží.

PRO NĚJ:

Nerváka zklidní Stress fighter

Speciální rituál je jako dělaný na míru všem, které trápí přemíra stresu. Procedura provoněná levandulí a bylinami začíná jemným peelingem směsí mořské soli a olejů, která vitalizuje pokožku. Následuje uvolňující zábal s relaxační masáží hlavy, která navodí psychickou pohodu. Celotělová masáž včetně hýčkání plosek nohou vonnými oleji je posledním krokem k dokonalému uvolnění.

PRO DÍTĚ:

Hvězdička pod vánoční stromek

Dejte svým dětem k Vánocům dárek, který je neomrzí a navíc vydrží po celý rok! S kartou Hvězdička si děti užijí každodenní vstup do Vodního světa, kde se vyřádí na toboganech, skluzavkách či ve 400 metrů dlouhé divoké řece. Aquapark s rozlohou 9 150 m² zaručí nejen dětem ale i dospělým perfektní zážitky a zábavu na celý den. V ceně Hvězdičky je navíc zahrnuta návštěva dětského koutku. Zatímco o děti bude dobře postaráno, vy můžete vyrazit relaxovat do Saunového světa, nebo si dopřát některou z mnoha procedur ve Spa & Wellness.

Karta nabízí časově neomezený vstup a nekonečnou zábavu za 990 korun na celý rok.

Originální dárky vybírejte na https://eshop.aquapalace.cz/.