Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zachraňovaly psy, samy se utopily v řece: Kateřinu, Zuzanu a Zdeňku potkala krutá smrt

Zdroj: Policie SR
tragédie
K nešťastné události došlo včera v podvečer v Revúcej, což je okresní město na středním Slovensku. Tři ženy strhl silný proud řeky, když zachraňovaly tonoucí psy. Když policisté objevili jejich těla, ženám už nebylo pomoci...

O nešťastné události informovala slovenská policie na svém Facebooku. Tři ženy měly zachraňovat zvířata z útulku v Revúcej, přičemž je strhl silný proud řeky Muránka. Co se přesně dělo v danou chvíli, policisté stále zjišťují.

Z řeky záchranáři vytáhli už jen nehybná těla. Jako první našli Kateřinu Kohutiarovou (†54, která pracovala v rožňavském útulku a v Revúcej měla společně se dvěma kamarádkami pomáhat. Její syn žije v Praze. Starost o čtyřnohé mazlíčky byla její každodenní náplň.

Všechny tři kamarádky se podívaly smrti přímo do očí, když je podle policistů a podle dosavadních zjištění strhl silný proud řeky. Kromě již zmíněné Kateřiny má podle policistů jít také o Zuzanu Klinckovou a Zdeňku Majerikovou.

Související články

Další články