Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Záchranná mise vánočního kapra: Řidičce skočil za jízdy do klína, nehodu nepřežil

Zdroj: Policie ČR
kuriozita
Tomuhle kaprovi se na talíř nechtělo. V pondělí se 62letá řidička dostala do skutečně kuriózní situace. Domů si vezla živého kapra, ten se však rozhodl bojovat o svou svobodu a tak jí za jízdy skočil do klína. Auto skončilo zabořené do betonového sloupu.

Není pochyb o tom, že řidička Felicie si pro příště nákup živého kapra rozmyslí. V autě si vezla domů rybu na štědrovečerní večeři, uloženou v igelitové tašce, která byla v lavoru na předním sedadle. Kaprovi se tam ale zjevně moc nelíbilo.

Šupináč řidičce znenadání skočil do klína a šokovaná žena v tu chvíli nad vozem ztratila kontrolu. Vjela do protisměru, kde nejprve srazila dopravní značku a následně nabourala do betonového sloupu. O události informoval Týdeník policie.

Nehoda se neobešla bez zranění a žena byla letecky transportována do nemocnice se zlomeninou v oblasti kotníku a s pohmožděným hrudníkem. Policie doporučuje živého kapra při převozu v autě pořádně zajistit.

Související články

Další články