Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Záchranná akce v pražském Podolí: Milan Knížák spadl do Vltavy!

Milan Knížák spadl do Vltavy.
Zdroj: profimedia.cz
Pokus o sebevraždu nahlásili kolemjdoucí v neděli v poledne, do pražského Podolí okamžitě vyjely záchranné složky. Pád do Vltavy seniora se ale nakonec ukázal jako nešťastná náhoda. Dotyčným byl bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák (78).

Do pražského Podolí se v neděli v poledne sjely všehchny záchranné složky. Zasahovaly u pokusu o sebevraždu, kterou měl senior chtít spáchat skokem do Vltavy. Jenomže to tak úplně nebylo. Milan Knížák, bývalý ředitel Národní galerie, spadl do řeky nešťastnou náhodou.

„Přesně ve 12 hodin jsme z linky tísňového volání 112 přijali oznámení o pádu seniora ze srázu poblíž Modřanské ulice,“ sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan televizi Nova.

„Na místě jsme zjistili, že senior nechtěl jakkoliv ukončit život skokem do Vltavy. Pouze při procházce škobrtl a sjel ze srázu téměř k hladině řeky,“ dodal Hulan.

Knížák se naštěstí nezranil, ale z Vltavy ho museli vytahovat hasiči na člunu, jelikož místo, kam spadl, bylo špatně přístupné. K nevšední nehodě se nechtěl vyjadřovat.

Související články

Další články