Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Zachránit 13 let manželství se nedaří: Milan Baroš dorazil na udílení cen Fotbalista roku sám

Zachránit lásku se nedaří: Milan Baroš dorazil na udílení cen Fotbalista roku sám
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/Herminapress
+ Další 4 fotografie

Zdá se, že manželství Milana Bartoše a jeho nádherné ženy Terezy je skutečně konec. O rozpadu jejich lásky se již několik měsíců mluví, ale jejich blízké okolí fanoušky ujistilo, že ikonický pár se svazek snaží zachránit. Vypadá to, že marně. Na udílení cen Fotbalista roku 2022, kde vždy Baroše doprovázela právě jeho krásná žena, letos fotbalista dorazil sám. 

O tom, že fotbalista Milan Baroš a jeho nádherná žena Tereza, jdou po třinácti letech od sebe, se již delší dobu spekulovalo. Jejich blízké okolí ale posléze fanoušky ujistilo, že dvojice na záchraně manželství pracuje, jak informovala i naše redakce. O to spíše, když Milan a Tereza společně vychovávají dva malé syny Patrika a Mattea. Jak se ale zdá, nejspíše se ikonickému páru lásku zachránit nedaří.

Fotbalista roku: Baroš dorazil bez ženy

Na udílení cen Fotbalista roku, kde vždy Baroše doprovázela právě jeho nádherná manželka, tentokrát dorazil fotbalista sám. Na rozdíl od něj většina ostatních vyvedla své partnerky. Po boku svých hrdliček zazářil třeba Tomáš Souček, Alex Král nebo Jindřich Staněk.

Milan a Tereza jsou ale co se týká svého soukromí skoupí na slovo. O tom, jak to mezi nimi aktuálně je, se nebaví. Podle Tereziných sociálních sítí se ale velký návrat skutečně nekoná. Ta vždy svůj Instagram zahrnovala společnými snímky, ale poslední fotku s Milanem zveřejnila v dubnu loňského roku.

Tereza se ale před několika málo dny pochlubila fotkou květin. „Ať se daří Terko,“ komentují fanoušci. Zda růže ale dostala právě od Milana nebo jiného tajného ctitele se kráska nepodělila.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy