Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zachránil život Michaele Kuklové: Herečku s Josefem Wittnerem spojila rakovina

Zdroj: Showpix
ZAMILOVANÝ PÁR
Manažer Josef Wittner a herečka Michaela Kuklová jsou spolu už více než dva roky. Za tu dobu spolu prošli nejtěžšími chvílemi hereččina života, když onemocněla rakovinou. I díky Josefově pomoci ale herečka nemoc překonala.

Manažer nadnárodní společnosti a nadšenec do MMA Josef Wittner je partnerem herečky Michaely Kuklové, se kterou prošel nejtěžším obdobím jejího života. Herečce byla diagnostikována rakovina prsu v době, kdy byli s Josefem teprve rok a půl. Míša říká, že zatímco jiní muži by tuto zprávu nezvládli, Josef se k tomu postavil čelem, za což ho cení. "Do toho byla corona a byli jsme bez práce. Těch strachů byla spousta," vysvětluje herečka, proč se nejdříve rozhodla se zákeřnou nemocí bojovat sama.

Rakovina je spojila

Se svým partnerem se během léčby rakoviny prakticky neviděla z několika důvodů. Nechtěla, aby byl součástí její léčby, která je mimořádně náročná. V té době byli spolu teprve chvíli a herečka, známá z filmu Z pekla štěstí, se ho snažila od vztahu se starší ženou odradit. "Očekává lásku a najednou bude se ženou, která tady bojuje s něčím takovým? Já to zvládnu, ale nechci ti ničit život," popisuje herečka svůj přístup.

Pepa to ovšem nevzdal, a jak dnes Míša říká, i díky tomu ji donutil víc na sobě pracovat v souvislosti s nemocí. Byli spolu tehdy rok a půl a vztah mohl kdykoliv skončit. Jsou spolu ale doteď a tato nepříjemná skutečnost jejich vztah posílila. "Pepa není slaboch," říká dnes herečka.

Svatba bude

Zamilovaný pár je momentálně už více než rok zasnoubený, ale v současné době na svatbu nijak nespěchají. "Bylo to vyznání toho, že si chceme patřit, že je to kluk, který za to stojí, ale nemáme určené, jestli to bude za dva roky, za pět nebo za půl roku," říká herečka.

Související články

Další články