Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Záchrana vztahu se starší Pavlou (43): Blondýn Sámer Issa se pochlubil novým účesem

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
LÁSKA
Jsou tomu přibližně dva měsíce, kdy se ze zpěváka Sámera Issy (34) stal blonďák. Jeho nová vlasová image rozdělila lidi na dva tábory - jedni ji obdivovali, druhé moc nenadchla. Následně vyšlo na povrch, že po roce vztahu s krásnou, o devět let starší Pavlou (43) se dvojice poprvé ocitla v krizi. Finalista SuperStar o svou lásku bojuje a aktuálně se pochlubil zbrusu novým účesem.

Sámer byl vždy zpěvákem, který stavěl lidi do dvou táborů – jedni ho neuznávali, druzí si bez jeho hudby neuměli představit den. Sámer podle svých slov díky nové přítelkyni nabral druhý dech a skoncoval s kontroverzní minulostí.

„Novou vizáž, tedy barvu vlasů mám proto, že jsem to cítil. Dá se na to nahlížet různě. Pro mě to ale znamená nový start,“ řekl nedávno eXtra.cz zpěvák, který se ale malinko přepočítal. Před pár dny totiž vyšlo na povrch, že s Pavlou procházejí první vztahovou krizí. Ta měla vzniknout kvůli těhotenství. Oba si totiž představovali, že spolu přivedou na svět potomka. Nakonec zpěvák uznal, že je Pavla ve věku, který přináší rizika…

Sámer o svou Pavlu ale evidentně bojuje. Aktuálně se totiž pochlubil zcela novým účesem, který mnozí hodnotí kladně. Snad ho ocení i Pavla, kterou finalista historicky první řady SuperStar vychválil do nebes.

Související články

Další články