Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Záchrana vztahů se blíží: Facebook přichází s převratnou funkcí pro Messenger!

Jak bude vypadat změna na sociální síti?
Zdroj: pinterest
ocení každý!
Každému se určitě někdy stalo, že druhé straně poslal v návalu emocí nějakou pitomost. Poté přišly výčitky a bědování nad tím, jaká písmenka jsme použili. Tomu by však měl být konec. Facebook, který vlastní chatovací službu, přišel s vychytávkou, jež usnadní život všem horkým hlavám!

Facebook, který má pod sebou chatovací okénko, zná snad každý. Messenger dnes slouží milionům lidí na rychlou komunikaci. Občas jsou však myšlenky některých uživatelů tak rychlé, že zpráva, kterou odeslali, nemá hlavu ani patu či je plná emočně toxických slov.

To by se však mělo velmi razantně změnit. Messenger totiž přichází s novou funkcí, kterou využije nejeden cholerik. Odeslanou zprávu bude možné z chatovacího okna vymazat až do 10 minut. Na sourozenecké applikaci WhatsApp jde zpráva vymazat až do hodiny.

Smazat půjdou tedy nejen slova, ale i fotky nebo videa. Konverzaci tak můžete začít s čistým štítem. Tato funkce by se nejdříve měla objevit na systémech iOS, pro Android by to mělo být po nějaké době. Zatím však není známé přesné datum spuštění.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy