Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Záchrana manželství nevyšla: Tereza Kostková a Petr Kracik se rozvádí!

Tereza Kostková a Petr Kracik spolu od nového roku nejsou.
+ Další fotografie
Dlouho se snažili manželství udržet při životě, ale před desátým výročím to vzdali. Tereza Kostková a Petr Kracik potvrdili definitivní rozvod. Ten probíhal už někdy od konce roku, kdy herečka moderovala StarDance. Tenkrát ale nechtěla o osobních záležitostech mluvit.

„Po upřímném oboustranném pokusu o zachování rodinného statutu quo jsme se loni na podzim dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu,“ vysvětlila rodinnou situaci Blesku.

A hned dodala kouzelnou větičku, která nechybí u rozvodu či rozchodu žádné české celebrity. „Důvodem k rozchodu teď, ani nikdy předtím nebyl nikdo třetí ve vztahu. A to ani na jedné straně,“ říká Tereza Kostková.

Petr Kracik má už s nevydařenými vztahy své zkušenosti. Má 6 dětí se čtyřmi různými ženami. Jedno z nich je i školák Antoník, kterého porodila právě Tereza Kostková (39).

Divadelní režisér přiznal, že v minulosti si přízeň žen užíval, ale v posledních letech se večírkům vyhýbá a soustředí se jenom na Terezu. Ani přes tyto snahy jejich vztah nevydržel.

Mohlo by vás zajímat

Další články