Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Začátek školního roku slavných maminek: Takhle vypravily děti Eva Decastelo a Alena Šeredová

Začátek školního roku slavných maminek: Takhle vypravily děti Eva Decastelo a Alena Šeredová
Zdroj: IG: @decasteloeva / @ornellakoktova / @alenaseredova
+ Dalších 14 fotografií
ratolesti
Začal školní rok a slavné české i slovenské osobnosti vypravily své děti do školy či školky. Přichází včasné vstávání, připravování svačin a starosti s domácími úkoly a známkami. Pro některé ratolesti to je vůbec poprvé, co se do školek nebo škol podívají!

Už to vypadalo, že se kvůli pandemii koronaviru škola znovu odloží. Nestalo se tak a 1. září už vedly známé osobnosti do škol a školek své ratolesti. Například Tomáš a Tamara Klusovi vypravily všechny tři své děti a přichází velká změna. Dopoledne totiž budou rodiče sami doma. "Tak dnešním dnem máme všechny děti takzvaně v systému. Zvláštní pocit," svěřila se Tamara na Instagramu.

Vdova po Jiřím Pomejem, Andrea Pomeje, se redakci eXtra svěřila, že toho dost nakoupila, aby mohla jít dcera do školy. "Anička jde do první třídy, takže jsme museli pořídit komplet vše nové. Spočítali jsme to zhruba na tři a půl tisíce, ale je to i s oblečením na převlečení, ze všeho teď strašně rychle vyroste. Největší problém bylo sehnat přezůvky. Objeli jsme několik měst, než jsme je získali," svěřila se nám dýdžejka.

Nakupování pro děti do školy

I moderátorka Eva Decastelo vypravila své ratolesti do školy. "A jde se do školy po půl roce. Já nadšená," smála se Eva na Instagramu. Svěřila se nám, kolik už za školní potřeby utratila.

"Zuzanka jde do čtvrté třídy, Míša do páté. Kolik nás nový školní rok bude stát, budu vědět až tak ve středu, do té doby dostaneme od školy seznam toho, co je třeba pořídit. Jinak nás Michálkova nová školní taška stála přes dva tisíce korun, k tomu dva penály včetně náplní za šestnáct set, k tomu necelé dva tisíce za sešity. Pastelky a pera máme z loňského roku, protože se nevypotřebovaly. Zatím jsme tedy na zhruba pěti tisících korun," počítala Eva.

Ornella Koktová (27) svého syna Quentina vyparádila a prozradila, kolik zatím utratili za školní potřeby. "Zatím nás nový školní rok nestál nic. Quentinek doteď chodil do nulťáku, takže některé věci už měl. A aktovku dostal od babičky Jarušky k svátku. Akorát ještě musíme koupit věci jako cvičky a bačkory. Za těch pár věcí, které chybí, utratíme tak do tisícovky," svěřila se redakci eXtra.

V galerii najdete další známé osobnosti, které vypravily své ratolesti do škol a školek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy