Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Začátečnická chyba Radky Třeštíkové: Za reakci na hatery ji čeká další šikana

Radka Třeštíková ukázala své pevné křivky. O své tělo pečuje i tím, že omezuje cukry.
Zdroj: Se souhlasem Radky Třeštíkové
+ Dalších 6 fotografií
vytočila se

Když zrovna Radka Třeštíková (41) nepracuje na novém románu, píše statusy, vyjádření a názory na sociální sítě . Od doby, co kolem sebe způsobila rozruch svým skandálním outfitem, který zvolila na červený koberec letošního karlovarského festivalu, se zřejmě setkává s mnohem větším počtem haterů, než byla doposud zvyklá. Zůstat vždy ledově klidná a nebrat si nenávistné komentáře k srdci ovšem není jednoduché, a i když se oblíbená spisovatelka snaží být co nejvíc nad věcí, občas to přesáhne určitou mez. Tentokrát prostřednictvím instastories poslala do patřičných míst všechny, kdo mají problém s fotkami, kterými se prezentuje na svém Instagramu.  

Nechala se vytočit

Být veřejně známou osobností není jednoduché. Jste pod neustálým drobnohledem a musíte se naučit žít s tím, že vaše příspěvky na sociálních sítích nemají pouze kladné reakce, ale najde se celá řada posměváčků a haterů, kteří vám svými komentáři s radostí dají pár na solar. S takovým chováním followerů na Instagramu se potýká i spisovatelka Radka Třeštíková, která se ale rozhodla ze svého znechucení kvůli chování jejích fanoušků vypsat a dát jim prostřednictvím svých instastories za vyučenou.

Poté, co Radka letos šlápla vedle a na slavnostní zahájení filmového festivalu v Karlových Varech oblékla nejen příliš odhalený, ale hlavně zcela nevhodný outfit, který zaznamenali i fotografové eXtra.cz, začali mít její sledující oči na stopkách. Tentokrát si spisovatelka nechtěně naběhla, když se pochlubila fotkou v plavkách. Ovšem i přesto, že má i po čtyřicítce postavu jako lusk, se setkala s řadou nenávistných komentářů. To Třeštíkové hnulo žlučí a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

"Pokud zrovna nejste v kondici, svoje mindráky klidně veřejně přiznáte a nasdílíte fotku v plavkách, tak jste odvážná, fakt supr baba, co se nebojí ukázat svoje skutečné tělo, prostě inspirace pro ostatní, sebevědomí, sebeláska a tak," napsala Radka odstavec do storíčka na Instagramu. "Za mě v pořádku," dodala.

Začátečnická chyba

Záhy spisovatelka připojila další odstavec jako protipól prvního. "Pokud v kondici jste, protože zdravě jíte a sportujete, nedejbože jste sama se sebou fakt spokojená, máte se ráda a nasdílíte fotku v plavkách, pak jste jen povrchní, nešťastná, úplně zoufalá trapka, volající po pozornosti ostatních, a vaše děti, chudáky, by vám měla odebrat sociálka," poukázala na absurdnost myšlení komentujících. "Za vás v pořádku?" položila spisovatelka otázku na závěr.

Jestli její slova padla na úrodnou půdu, nebo ne, se bude moci exmanželka fotografa Tomáše Třeštíka (44) jistě brzy sama přesvědčit, jak ale známe instagramové hatery, trolly a posměváčky, půjde pravděpodobně pouze o házení perel sviním. Tím, že se spisovatelka nechala vytočit a na negativní zprávy zareagovala, se dopustila začátečnické chyby života na sociálních sítích. Svým vyjádřením totiž nechtěně dala do rukou další zbraň těm, kdo ji nemají v lásce.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy