Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Začalo období vlády Vodnáře: Ovlivní partnerské vztahy, přináší divoké změny

Vodnářům přinese štěstí svatba v dubnu.
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
astro

V pátek 21. 1. 2022 začíná období Vodnáře! Jde o znamení zvěrokruhu, která prokazují po celý svůj život neuvěřitelnou odvahu a píli. Zároveň jim však dělá problém u něčeho dlouho vydržet a střídají tak jednu pracovní pozici za druhou. Často to bývají právě oni, kdo jsou ve vztahu toxickými partnery. Umějí se totiž bezhlavě zamilovat, ale lásku neoddělují od pocitu vlasnictví. Co přináší vláda tohoto znamení právě vám?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve vašem životě jde vše jako po másle! Jinak tomu nebude ani u nadcházejícího období, kdy přebíráte vládu. Velmi úspěšní budete v oblasti financí, kdy se vám konečně podaří dosáhnout vytouženého příjmu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

I pro vás přináší období Vodnáře zejména otázku financí. Dejte si pozor na půjčování peněz, opravdu by se vám nevyplatilo. Zejména nekupujte na dluh ty věci, které nutně nepotřebujete, jako je například elektronika. V galerii najdete váš tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Budete mít možnost nahlédnout do fungování jiné rodiny, což vás ujistí, že žijete podle svých představ. Naučte se druhé nesoudit, pokud nenachodíte kilometry v jejich botách. Přijímejte s vděčností to, co dává život vám. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V partnerském vztahu zavládne dusná atmosféra. Mohou za to nevyjasněné věci, o kterých s partnerem neumíte otevřeně komunikovat. Máte velkou příležitost to změnit, a tak neváhejte a zapracujte na tom, co nefunguje. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Věřte svým snům a běžte jim naproti. Máte v sobě velký potenciál, jak obrátit svůj život vzhůru nohama a vydat se na cestu, po které už dlouho toužíte. Hvězdy vám přejí také v partnerském vztahu. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Buďte otevření novým možnostem. Zejména v práci můžete dostat velmi zajímavou pracovní nabídku, která vám doslova několik dnů nedá spát. Bude vyžadovat mnoho odvahy vydat se do neznáma, ale mohla by se opravdu vyplatit. V galerii najdete, co vás potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte uvolněnější a vypusťte na chvíli starosti z hlavy. Trápíte se něčím, co momentálně nemůžete změnit. Nechte to chvíli být, Vesmír bude pracovat i bez vašeho přičinění. Pozor si dejte v práci, někde kolem vás působí falešný kolega. V galerii najdete váš tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zkuste doma nastolit větší řád, momentálně u vás vládne anarchie. To vás udržuje v trvalé nervozitě, která se projevuje na vašem pracovním výkonu. Nebojte se zakročit, vaše slovo má váhu doma i mimo domov. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud toužíte váš vztah zachránit, začněte se snažit! Není důvod, proč by to tentokrát nemělo vyjít, pokud jste ochotni uvědomit si i své chyby. Vezměte si poučení z toho, co se stalo doposud, a nechte minulost být. Už v ní pro vás nic není. V galerii najdete váš tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Odvaha Vodnáře vám tentokrát ukáže směr, kterým byste se měli vydat. Dlouho jste tápali, teď však přichází moment, kdy už není času nazbyt. Změna je za dveřmi a vám nezbývá než ji přijmout. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebojte se projevit své emoce, budou pro vás v tomto období opravdu důležité. Máte kolem sebe silnou sexuální energii, dbát tak budete zejména na partnerský vztah. Můžete rozbourat dlouhodobý stereotyp. V galerii najdete váš tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Radost najdete v maličkostech. Buďte vděční za vše, co vám život dává, a věnujte pozornost tomu, co je ve vašem životě momentálně aktuální. Řešit budete hlavně svou práci a možný kariérní posun. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy