Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Začalo natáčení filmu Matrix 4: Objeví se v něm i Neil Patrick Harris z HIMYM

Začalo natáčení filmu Matrix 4: Objeví se v něm i Neil Patrick Harris z HIMYM
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Matrix
Fanoušci oblíbené ságy Matrix se konečně dočkají pokračování. Po sedmnácti letech se na filmová plátna vrací sci-fi snímek ve čtvrtém pokračování Matrix 4. V hlavní roli se opět představí Keanu Reeves jakožto Neo. Nebude ale takový, jak si ho diváci pamatují. Krom velké změny u hlavní postavy se můžeme těšit na hvězdné obsazení. Ve filmu se totiž objeví několik velmi oblíbených herců současnosti.

V srpnu společnost Warner Bros. oznámila, že legendární Matrix se dočká dalšího pokračování. Tentokrát na fanoušky čeká už čtvrtý díl a opět bude pod režijním vedením Lanyho Wachovskiho. Hlavní roli si střihne kdo jiný než Keanu Reeves a opět se nám představí v roli Nea.

Proměna Nea

Podle zahraničního serveru Indiewire.com už odstartovalo filmování. První natáčení Matrixu 4 probíhá v čínské čtvrti v San Francisku. A podle všeho se zdá, že postava Nea nebude vypadat vůbec tak, jak si ji pamatujeme z původní trilogie. Keanu byl zachycen s dlouhými vlasy a v normálním, nijak speciálním oděvu. Spíše než kybernetický válečný bojovník vypadá, jako by si šel právě pro kafe.

Obsazení

Po sedmnácti letech se na natáčecím place znovu setkávají Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss v rolích Nea a Trinity. Mimo tyto dva hlavní hrdiny se ve filmu objeví i nové postavy. V jedné z nich se nám představí hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Neil Patrick Harris by se podle všeho měl představit v kladné roli. Jeho postava by se měla stát blízkým spojencem Nea a Trinity. Další horkou novinkou je kráska Priyanka Chopra Jonas. Zatím není jisté, koho by měla v kultovním filmu ztvárnit.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy