Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Začala zase nasávat? Napuchlé tváře Seleny Gomez děsí, alkohol ji může zabít!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 38 fotografií
Nemocná zpěvačka
Ještě to není ani měsíc, co Selenu Gomez (26) pustili z psychiatrické léčebny a už zase panují obavy, že zpěvačka padá zpátky ke dnu. Na vině jsou nejnovější fotky, na nichž má bývalka Justina Biebera (24) odulé tváře. Fanoušci se ze strachu o svou oblíbenkyni ptají, zda zase nezačala pít. Alkohol pro ni může znamenat smrt!

Už se zdálo, že je Selena Gomez (26) z nejhoršího venku. Pravidelné procházky, žádné sociální sítě a spousta času s kamarády. Co by si zpěvačka, která se nechala na tři měsíce zavřít do blázince, mohla víc přát?!

V ideálním světě však nežijeme, a tak se znovu vyrojily obavy, že se Selena vrací do starých kolejí. Těsně předtím, než šla dobrovolně na psychiatrii, totiž prohlašovala, že si bude dělat, co chce, pití alkoholu nevyjímaje. Ten přitom může být se silnými prášky na zákeřný lupus, jímž zpěvačka trpí, v nejzazším případě smrtelnou kombinací.

Fanoušci se vylekali, protože na nejnovějších fotkách má Selena šíleně napuchlý obličej. Naštěstí existuje i varianta, že jí tvář opuchá právě vlivem silných léků. A všichni rádi uslyší, že je i pravděpodobnější.

Nezbývá než Seleně i nadále držet palce, aby se co nejrychleji dokázala vrátit do normálního života!

Související články

Další články