Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zac Efron prodává luxusní sídlo v Los Angeles: Za své království chce pořádný balík

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
fotogalerie
Zac Efron (33), nejlépe známý z filmů Muzikál ze střední, Pobřežní hlídka a Zlo s lidskou tváří, prodává své sídlo v Los Angeles. Za luxusní dům, který pořídil za 4 miliony dolarů, nyní požaduje 5,9 milionu dolarů, v přepočtu tedy téměř 126 milionů korun. Podívejte se, v jakém přepychu žil.

Herec Zac Efron se snaží prodat svůj dům v Los Feliz za 5,9 milionu dolarů, v přepočtu tedy téměř 126 milionů korun. Původně za nemovitost v roce 2013 zaplatil 4 miliony dolarů. Krásné sídlo opouští po 7 letech a nechává ho plně vybavené.

Dům, který Efron nyní prodává za téměř o 2 miliony vyšší cenu, než za kterou ho koupil, má krásný interiér i vnější vybavení. Samozřejmostí je krásná kuchyně, skateboardy visící na stěně u jídelního stolu jsou pak otázkou vkusu a naštěstí je možné je sundat a nahradit poličkami nebo obrazy.

Zac Efron loví přítelkyně i fanynky na svoji postavu

Zac je známý svou mužnou postavou a v jeho domě tak nesmí chybět ani dobře vybavená posilovna. V jedné z místností má i stolní tenis k oddechovější sportovní aktivitě. Venku pak má rozlehlou terasu a bazén, u kterého nový majitel může být hned s několika hosty, prostoru je požehnaně.

Na nádherný dům, který je aktuálně na trhu a vzhledem k tomu, jak dlouho na něm je, je možné, že bude brzy o něco levnější, se podívejte v galerii. Dokázali byste se vzdát takového luxusu, v jakém žil Efron?

Související články

Další články