Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zac Efron byl brutálně napaden, při útoku prý zachránil život svému „bodyguardovi“. Závislák na kokainu ale zřejmě lže a zase v tom byly drogy

Zac Efron má bujnou představivost.
Zdroj: Profimedia.cz

Takovou historku by si snad nedokázala vymyslet ani Iveta Bartošová (47), když putovala po Itálii. Bývalá hvězda High School Musical Zac Efron (26) má tak bujnou fantazii, že si dokonce vybájil, že zachránil svého bodyguarda.

Při cestě na sushi herce a jeho bodyguarda napadli kolemjdoucí, když se zastavili na benzínce. Celé je to dost zamotané, do potyčky se nejdříve dostal bodyguard, Zac mu potom přispěchal na pomoc, ale dostal ránu do obličeje, hrudníku a břicha. Z auta vytáhl láhev vodky, kterou po útočnících hodil, a ti se pak vytratili. Tím prý herec zachránil bodyguardovi život.

Portálu TMZ.com se ale podařilo s dotyčným bodyguardem spojit a prý tak úplně nešlo o to, aby se pánové společně navečeřeli. Dvojice mužů se totiž v nočních hodinách vyskytovala v chudinské oblasti Skid Row v Los Angeles a rozhodně tam nejeli dělat charitu. Dotyčný bodyguard má navíc záznam v trestním rejstříku za držení drog a násilí. Mnozí přátelé Efrona navíc tvrdí, že modrooký fešák opět spadl do drogové závislosti, z níž se už dvakrát léčil, ale zřejmě marně.

Že je Zac tak trochu Iveta, dokazuje jeho historka z listopadu loňského roku. Když ho paparazzi nafotili se značně nateklou čelistí, ptali se ho novináři, jak ke zranění přišel. Efron nejdřív tvrdil, že uklouzl v kaluži vody, a pak výpověď změnil na to, že spadl obličejem na konferenční stolek ve svém domě. O tom v Uhříněvsi vědí své.

Související články

Další články