Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zabordelená Výměna manželek: 10 snímků odporné špíny v domě pokrytecké Moniky

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
nepořádek
Ve středečním dílu show Výměna manželek ze dne 20. 1. 2021, se diváci seznámili s kadeřnicí Maruškou, jejím manželem Pavlem a dvěma dcerami Šarlotou a Nereou. Na druhé straně byla volnomyšlenkářská rodina rovněž kadeřnice Moniky s manželem Štěpánem a třemi dětmi, Viktorem, Karlíkem a Natálií. Zarytá ekoložka Monika se ukázala jako pořádný pokrytec, když druhé rodině vyčetla binec a mluvila o třídění odpadu, zatímco na zahradě měla odpad všeho druhu. Na druhou stranu si v troubě zřejmě pěstovala nový ekosystém. Podívejte se na 10 snímků, které zachycují špínu a nepořádek u ní doma.

Obě rodiny ze středečního dílu pořadu Výměny manželek žijí úplně jinak, Monika a Marie mají rozdílný životní styl a to se projevilo i během natáčení. Pokrytecká Monika mluvila o ekologii, o tom, že náhradní dcery Šarlota a Nerea jsou rozmazlené a v neposlední řadě i o tom, jak funguje její milostný život.

Marie se na druhé straně snažila dát Moničin dům alespoň trochu do pořádku. Zarytá ekoložka si totiž v měsíce nečištěné troubě zřejmě pěstovala nový ekosystém, její zostuzený manžel Štěpán tak spotřebič v noci tajně drhl a zanesené mřížky musel vyčistit flexou.

Na to, jak moc mluvila Monika o ekologii, v náhradní rodině stříhala igelitové obaly na sešity a pořídila koše na třídění odpadu, to u ní doma nevypadalo tak, že by žila, jak tvrdila. Na zahradě se jí povaloval roky starý odpad, plasty i spotřebiče, pomalu všechno už obrostlé.

Špína

Třetí díl show Výměna manželek 2021 se nesl ve znamení nechutného nepořádku, který Monika měla nejen doma, ale i na zahradě. Na snímky špíny, kterou spolu s rodinou vytvořila, se podívejte v galerii. Dovedete si představit, že byste měli něco péct v její troubě?

Související články

Další články