Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Záblesk štěstí v době smutku: Daniela Kolářová se po smrti manžela a vyhazovu vrátila do života

+ Další fotografie
úsměv
Daniela Kolářová (72) si v posledních letech procházela těžkým obdobím. Po smrti milovaného manžela přišel ještě vyhazov z Divadla na Vinohradech, kde působila dlouhé desítky let. Vypadá to, že se herečce blíží lepší časy a po dlouhé době smutku má konečně důvod k úsměvu.

Daniele Kolářové se v posledních dvou letech život velmi zkomplikoval. První ránou byla smrt jejího milovaného manžela Jiřího Ornesta, dalším zásahem byly zdravotní problémy a jako by toho nebylo málo, byla nucena odejít z Divadla na Vinohradech, kde strávila téměř celý svůj život.

Smutné období herečce zlepšila chvíle, kdy jí divadlo Studio DVA navrhlo spolupráci. V tu chvíli jako by se Kolářová vrátila zpět do života a opět dělá to, co ji nejvíce baví. Zatímco ve filmu se naposledy objevila v roce 2016, divadlo je pro ni životní láskou, které se nevzdá. Daniela je důkazem, že když člověka jeho práce baví, dokáže mu vrátit radost do života.

Mohlo by vás zajímat

Další články