Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zabitou měsíční holčičku v Brně vyhodil z okna otec?! Podle sousedů pil a fetoval

Zdroj: Profimedia
tragédie
V Pohořelicích na Brněnsku došlo v neděli k ohromné tragédii. Teprve čtyřtýdenní miminko zemřelo na následky pádu z prvního patra. Podle sousedů měl měsíční holčičku z okna vyhodit její otec. Žalobce v úterý dopoledne oznámil, že v případu padlo obvinění z usmrcení z nedbalosti a také z týrání.

V neděli došlo na Brněnsku v Pohořelicích k strašlivému neštěstí. Měsíční holčička měla vypadnout z okna poté, co se její rodiče doma pohádali. Záchranka na místo dorazila během několika minut, miminko však svým zraněním podlehlo.

V úterý dopoledne bylo oznámeno, že policie v případu obvinila jednoho člověka. „Byla obviněna jedna osoba z trestných činů týrání osoby žijící ve společném obydlí a usmrcení z nedbalosti, další informace v tuto chvíli uvádět nebudeme,“ uvedl dozorující státní zástupce Jan Slaný.

Hned několik sousedů hovoří o tom, že pád holčičky z okna nebyla náhoda. Vlastní dceru zavinutou v peřince měl z okna vyhodit otec. „Sám pak oknem vyskočil ven, ještě před příjezdem záchranářů, hasičů a policistů sedl do dodávky a ujížděl směrem na Třebíč. Cestou pak prý někomu řekl, co se stalo, a ten dotyčný zavolal policisty. Viděla jsem, jak překotně vyjíždějí přímo od domu. Museli jet hned pro něj,“ uvedla pro MF Dnes svědkyně, která zahlédla muže, jak odjížděl směrem od domu. Prý se také v okolí povídalo, že muž pije a bere drogy.

Matka holčičky má další 3 děti

Matka zesnulé holčičky má s bývalým manželem tři starší děti. Na ty byl prý její nový partner, kvůli kterému toho bývalého opustila, velmi nepříjemný. Když žena s mužem, kterého okolí viní ze závislosti na alkoholu a drogách, otěhotněla, všude se prý radostnou novinkou pár chlubil. Stejně tak poté, co se holčička v prosinci narodila.

Podle ženy, která matku zesnulé dívenky zná ze základní školy, byl vztah tohoto páru plný hádek. „Přitom její manžel byl takové dobračisko. S novým partnerem měla problémy, rozhodně to nebyla poklidná domácnost. Když jí někdo řekl, aby od něj odešla, tvrdila, že věří, že se to všechno zase uklidní. Bohužel to dopadlo takto, ale člověk by spíš čekal, že se násilí dopustí na ní, ne na malé,“ uvedla žena.

Související články

Další články