Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zabila ho rakovina ve 30 letech a jeho kamaráda Zedníčka (†27) smetlo auto: Smutný osud mladých hvězd

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
tragická smrt
Ani tento rok o Vánocích se bohužel nevyhneme smutným odchodům vycházejících hvězd. Minulý rok přesně 1. ledna zahynul při tragické dopravní nehodě herec Jakub Zedníček (†27), synovec známého komika a moderátora Pavla Zedníčka. Tento rok na druhý svátek vánoční, 26. prosince, zemřel herec Aleš Kubát. Bylo mu přitom jen třicet let.

Ani tyto Vánoce se neobešly bez tragického odchodu mladého a nadějného herce. Teprve třicetiletý Aleš Kubát zemřel náhle. Nikdo z jeho hereckých kolegů ani v nejmenším netušil, že by to s Alešem bylo až natolik špatné.

Začínajícího herce jste mohli znát třeba z Ordinace v růžové zahradě nebo Cesty domů. Jeho rodina smrt potvrdila na sociální síti. „Taková škoda, že jsi opustil tento svět. Ať jsi kdekoliv, buď tam šťastný. Nemůžu tomu věřit. Ještě nedávno jsme si psali,“ píší nevěřícně lidé.

Aleš podlehl rakovině, nad kterou již jednou vyhrál. Dle zdroje Blesku měl Kubát rakovinu. „S rakovinou už bojoval v minulosti, okolo svých patnácti let, ale porazil ji. Že se mu nemoc vrátila podle všeho nevěděl. Jeho smrt pro nás byla šok, příčinou měla být agresivní metastáze v ledvinách,“ potvrdil deníku jeden z hercových přátel.

Před necelým rokem odešel na onen svět Alešův kamarád Jakub Zedníček Další nadaný herec zahynul, když na dálnici naboural do svodidel a poté z nepříliš pochopitelných důvodů vešel přímo do dráhy projíždějící dodávky. Neměl šanci přežít. Kriminalisté teď po dlouhých deseti měsících vyhodnotili, že za tragickou smrt Jakuba Zedníčka mohou dvě osudové havárie. Obě dvě zavinil mladý herec.

Související články

Další články