Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zabil jsem ji, aby ji už nemohli milovat! Daniel zavraždil Terezku, protože mu dala košem

vražda na Plzeňsku
Letos v květnu Plzeňskem otřásla opravdu brutální vražda teprve osmnáctileté Terezy, kterou chladnokrevně podřízl mladík jménem Daniel. Dan se do Terezy zamiloval a ona jej odmítla. Okolí, které znalo Daniela, nemohlo uvěřit tomu, že by byl chlapec něčeho takového vůbec schopný. Podle slov známých a kamarádů to byl inteligentní a slušný mladík a muselo se jednat o zkrat. Bohužel podle nejnovějších detailů z vyšetřování je to jinak - mladík vraždu plánoval.

Osmnáctiletý Daniel si podle dobře informovaného zdroje vraždu Terezy úkladně plánoval několik dní předem. Poté, co Terezu několikrát bodl do hrudi a podřízl jí hrdlo, tak se se svým ohavným činem pochlubil na sociálních sítích. Detaily z vyšetřování mají k dispozici redaktoři deníku Právo.

„Je mrtvá. Doufám, že ji to bolelo. Udělal jsem jí toho dost. Když já nemůžu mít ji, tak ji nebude mít nikdo," napsal na internet a k popisku přidal smějícího se smajlíka. Aby své dílo dokonal tak, jak si předem plánoval, sdílel navíc fotku, na které má kalhoty od krve.

„Byl jsem ve stresu, tak nemám její mrtvolu, ale na oblečení je krve dost. V této hře neexistují pravidla, zákony a omezení. Je konec, půjdu do vězení. Měl jsem ji rád,“ napsal pod svoji fotku zkrvavených kalhot.

Zavraždil ji v narozeninový den

Hrůzná vražda se stala v domě, kde dívka bydlela. Mladík ji navštívil v den jejích narozenin, kdy byla dívka sama doma. Jediné, co Tereza ještě stihla napsat, bylo „Help. Dan", poté se už bohužel neozvala.

„Leží na zemi a má asi uřízlou hlavu. Nereaguje, je úplně ztuhlá,“ sdělila na tísňové lince sousedka, která našla Terezu ležet v kaluži krve. Vrah Daniel následně zavolal své matce a řekl jí, co za ohavný čin udělal.

„Syna našla mezi Zdemyslicemi a Žákavou. Společně odjeli k domu, kde k vraždě došlo. Tam policistům oznámila, že pachatelem je Daniel,“ řekl dobře informovaný zdroj z okolí. „Když jsem seděl v autě a spěchal domů, stále jsem věřil a doufal v záchranu jejího života,“ nechal se slyšet zdrcený otec Terezy.

„Nelze vůbec mluvit o člověku, není to ani někdo. Je to něco. To něco si sedlo do lavice ve třídě na začátku třetího ročníku k mé dceři a začalo si na ni činit nárok. Pokaždé mu odpověděla ne. To stačilo k tomu, aby ji doslova popravil," dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články