Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zabil ho plyn: Tragicky zesnulý fotbalista David Přibyl se znal i s Beckhamem

Zdroj: archiv Viktoria Plzeň, FC Písek
+ Další 3 fotografie
obří neštěstí
Chytal za plzeňskou Viktorku a měl možnost poznat se s Davidem Beckhamem (44). Život mladého fotbalisty Davida Přibyla (†21) bohužel vyhasl předčasně. Rodina ho našla mrtvého v koupelně, podle dosavadních nepotvrzených informací se měl nadýchat plynu a zlomit si vaz. Kriminalisté už vyloučili, že by za jeho smrtí stál někdo jiný.

Obří rána nejenom pro fotbalový svět přišla jako blesk z čistého nebe. David Přibyl (†21) zemřel zřejmě kvůli nešťastné náhodě. Rodina ho našla bez známek života ve středu ráno ve vaně, zachránit nadějného sportovce jeho nejbližší už nedokázali.

David se při sprchování pravděpodobně nadýchal zplodin a upadl do bezvědomí, navíc si měl zlomit vaz. „Kriminalisté si na místě případ převzali od policejní hlídky. Vyšetřovací verze jsou dvě, a sice pád a otrava zplodinami z ohřívače, takzvané karmy,“ řekla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová s tím, že cizí zavinění bylo vyloučeno.

Předpoklady policistů bude muset potvrdit nařízená pitva. „Čekáme na výsledky soudní pitvy, pravděpodobně však šlo o nešťastnou souhru náhod,“ dodala Ingrišová.

Setkání s legendou

Mladý fotbalista do míče poprvé kopl v rodném Písku. Jako patnáctiletý dostal příležitost, na kterou až do smutného konce vzpomínal. Tehdy se coby písecký brankář na týden dostal do anglického Fulhamu, kde trénoval s mládežnický­mi týmy.

Dokonce se potkal s Davidem Beckhamem a do Česka si na památku přivezl společnou fotku. „Celkově byly podmínky samozřejmě na jiné úrovni. Areál obsahoval 7 tréninkových vyhřívaných hřišť, měli svou vlastní velkou tělocvičnu, vlastní nemocnici a i jídelnu,“ pochvaloval si Přibyl zážitky z výletu, kde se i něčemu přiučil. „Obecně mě chválili, ale apelovali na mě, abych zlepšil práci nohou,“ svěřil se.

Potom šel do plzeňské Viktorky, kde válel jako junior, aby se před dvěma a půl lety vrátil na Písecko. Chytal za Čížovou a Čimelice, jeho poslední štací byl Osek poblíž Strakonic.

Související články

Další články