Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zabil dvě liščí mláďata a ještě se tím chlubí na Facebooku. Tohoto muže teď všichni Češi nenávidí!

Zabil dvě liščí mláďata a ještě se tím chlubí na Facebooku. Tohoto muže teď všichni  Češi nenávidí!
Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
Chtěl se podělit o svůj zážitek z lovu do skupiny Myslivost a hned ho za to nesnáší celý Facebook. Pan Šťovíček totiž zabil dvě liščí mláďata a měl z toho očividně velkou radost. Všichni ho teď nazývají vrahem.

Petr Šťovíček je začínající myslivec. A tak když se mu povedlo poprvé v životě zastřelit zvíře, hned se s tím musel pochlubit na Facebooku Jenže to neměl dělat. Teď ho za to všichni odsuzují. Kdo si ten člověk myslí, že je?

"Přátelé, musím se s vámi podělit o zážitek," chlubí se hned v úvodu Šťovíček. "Po pár letech nahánění jsem v dubnu udělal zkoušky z myslivosti. 6. května mě mezi sebe vzali do místního MS. Včera jsem si vyzvedl povolenku. Zatím smím samostatně lovit pouze škodnou," napsal Šťovíček k fotografii dvou mrtvých liščích mláďat na Facebook.

Omlouvá se tím, že lišky střílet může a nikdy by si nedovolil zastřelit lišku od nesamostatných mláďat A to si asi pan Šťovíček myslí, že ho všichni za tahle slova poplácají po zádech. Hlavně že má profilovou fotografii s rodinou. Kdyby mu někdo střílel do dětí, taky by se mu to asi nelíbilo.

"Dnes v poledne jsem vyrazil na vycházku obeznat si srnce, a když už smím, tak s brokovnicí na zádech," pokračuje ve svém podivném příběhu Šťovíček. Svoji vycházku popisuje jako absolutní pohodu, u které relaxuje s čistou hlavou. Že ale za chvíli přijdou o život dva živí tvorové, to ho očividně vůbec nezajímá. Hlavně že on se zrelaxuje a bude v pohodě.

"Na kraji rokle jsem zaregistroval rezavý flek, obeznávám dvě hrající si liščata. Po chvilce váhání zvedám zbraň, mířím… Zajistím a pokládám zbraň, klepu se jak při zimnici," pokračuje Šťovíček. Chladnokrevně zavraždil dvě mláďata lišky a lidé na Facebooku by teď rádi zabili jeho.

Nazývají ho vrahem a nikdo nechápe, proč to Šťovíček udělal. K fotografii ještě napíše, že má radost. Po tom, co ho na Facebooku všichni vyhejtovali, si Šťovíček zrušil svůj profil. Nejspíše mu konečně došlo, co vlastně udělal, a někde teď zpytuje svědomí. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy