Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zabíjí je jídlem! Těžce vykrmené děti z Výměny manželek šokovaly Česko

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 24 fotografií
Výměna manželek
Ve středu večer jsme mohli vidět další Výměnu manželek. A hezká podívaná to nebyla. Sledovali jsme brutálně obézního Tomáše (43), který si libuje v tom, když jeho děti se přejídají. Co mu diváci TV Nova vzkazují?

Poslední díl Výměny manželek byl silnou kávou pro všechny dietology a lékaře, kteří se snaží bojovat proti obezitě. Když se vykrmuje dospělý jedinec, tak je to smutná podívaná. Když ale vidíme takto brutálně obézní děti, tak je to prostě lidská tragédie.

Morbidně obézní Tomáš (43) z Výměny manželek si bohužel neuvědomuje, že svým dětem ničí zdraví. Tuky a cukry pomalu likvidují dětskou duši a chuť do života. Mnoho diváků si myslí, že Tomáš se na své rodině dopouští týrání

"Jedenáctiletý kluk má skoro 100 kg? Ten otec by potřeboval profackovat, aby se vzpamatoval," píše naštvaná divačka Martina.

"Boha jeho! To je hnus. Já taky byla malý tank. V patnácti jsem měla 105 kg na 158 cm. Štvalo mě to, a tak jsem za necelý rok shodila 50 kg, až jsem se pak dopracovala na 38 kg. Nyní je mi 28 let, mám dvě děti a už 8 let si držím 60 kg. Taky nesnáším výmluvy matek, co schovávají svou tloušťkou za své děti - že zůstaly tlusté po dětech. Jen výmluvy," dodává další divačka. Tomáš prý své děti jídlem doslova zabíjí.

Tatínek Tomáš jeden čas nemohl kvůli morbidní obezitě dokonce ani souložit. Ve svém rekordním období vážil dokonce 215 kilogramů, nyní ručička na váze ukázala k 173 kilogramům.

Že si Tomáš pěstuje extrémně obrovský pupek, je jeho věc. Tragédie je přístup k výchově synů, kteří v tak mladém věku už nadváhou trpí také. Lukáš ve svých třinácti váží už téměř 100 kilogramů. Obezita je nemoc a měla by se léčit. Pokud Tomáš nedokáže sám bojovat, měl by vyhledat odborníka. Jinak dopadne špatně a jeho děti ještě hůře...

Související články

Další články