Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zabíjeli jí přítele a ona to vysílala online! Co se to, proboha, dělo?

Tyhle záběry nejsou pro slabé povahy!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Tohle video otřáslo Amerikou. Měla to být obyčejná policejní kontrola, ale ve vteřině se rutinní zákrok změnil na jatka! Nepochopitelně brutální zákrok sledovala bezmocně žena, která vše natáčela. Co se vlastně stalo?

Lidé v americkém státě Minnesota opět vyšli do ulic. Vytočilo je chování hlídky. Kolem té projížděl dvaatřicetiletý muž se svou manželkou. Vozu nefungovalo zadní světlo, a tak ho policista zastavil. Majitelem vozu byl právě Philando Castile. Ten o pár vteřin později přišel o život.

Philando policistovi oznámil, že má také doklady na legálně drženou zbraň. Následně dodal, že jde hledat svůj průkaz totožnosti a papíry k vozu. Načež policista zazmatkoval a po muži několikrát vystřelil.

Castile zůstal v tratolišti krve a jeho manželka celý brutální útok natáčela, aby měla k jednání policisty důkazy. Muž byl převezen do nemocnice, kde zraněním podlehl.

Vzhledem k předchozím vyhroceným útoků na černochy z řad policie to na muže v uniformách nevrhá dobrý stín a v ulicích jsou tisícovky protestujících. Policie se zatím k případu uspokojivě nevyjádřila.

Související články

Další články