Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zabiják v sukni dráždí Česko! Míša popsala do detailu, jak se střílí krásná žirafa

Žirafa, kterou skolila česká lovkyně v Africe, putovala do tábora
na maso.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Češka, která dráždí svět svými fotkami ulovených divokých zvířat, opět provokuje. Ukázala další šokující obrázky z lovu na žirafu.

Tak nějak jsme si v České republice zvykli, že divoká prasata a srnky se střílejí a je z nich výborný guláš. Žirafy, zebry a lvy známe hlavně ze zoo a pak jako roztomilé plyšáky. Je nám jich tak nějak líto, jsou přece tolik roztomilí…

Jenže Michaela Fialová se na ně dívá jako na kořist. Zacílit a sejmout. Ona je predátor a ony jsou obětí. Holka z Litoměřic ráda provokuje a na svém Facebooku popsala, jak probíhá lov na žirafu.

První den byl neúspěšný, vytipovaný kus se jí podařilo skolit až druhý den. V pondělí vstávala hodně brzo, vyrazila na lov a vrátila se s prázdnou. „Nikdy by mě nenapadlo, že si žirafa bude hrát na schovávanou. No, dnes vyhrála,“ napsala v pondělí večer zprávu pro své fanoušky.

Druhý den Míša vstala opět brzo a byla úspěšná. A také velmi spokojená. Její vysmáté fotky nad mrtvou žirafou vydají za tisíc slov.

„Jinak děcka, k žirafce se natočil i dokument. Včetně toho, co se stane s masem a s benefity lovu,“ uvedla Míša s tím, že vše je legální a naprosto v pohodě.

Michaela je přesvědčená, že povoleným odstřelem vybraných zvířat africké přírodě pomáhá. Že lovci zaplatí obrovské sumy za odstřel chráněných zvířat a tyto peníze jsou použity pro boj s pytláky a lepší ochranu národních parků. Zjednodušeně řečeno, jde o to, že starý kus je střelen, aby další zvířata mohla v klidu žít.

Věříte české provokatérce, že regulovaným lovem Africe pomáhá? Nebo jsou to jen pokrytecké kecy a Michaelu lov rajcuje víc než sex? Napište nám svůj názor.

Související články

Další články