Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zabiják v BMW: Řidič (20) smetl třiadvacetiletého Matěje na koloběžce, od nehody ujel

Zabiják v BMW: Řidič (20) smetl třiadvacetiletého Matěje na koloběžce, od nehody ujel
Zdroj: archiv Matěje
+ Další 3 fotografie
pirát silnic
Další tragická nehoda způsobená mladíkem v BMW. Došlo k ní u Heřmanic na Náchodsku. Dvacetiletý řidič srazil třiadvacetiletého Matěje, který jel na koloběžce pozdě večer minulé úterý a od nehody podle svědků ujel. Zraněný Matěj od té doby bojoval o život v nemocnici, bohužel prohrál.

K nehodě došlo v úterý 16. června kolem 23. hodiny na silnici mezi Heřmanicemi a Hořenicemi. „Podle prvotních zjištění se dvacetiletý řidič vozidla značky BMW jedoucí od Jaroměře na Trutnov střetl s 23letým mužem na koloběžce. Důsledkem nárazu skončil muž s koloběžkou mimo komunikaci. Vzhledem k jeho zraněním si ho do péče převzali přivolaní lékaři,“ uvedla mluvčí hradecké policie Eliška Majerová. V nemocnici Matěj bohužel svým zraněním podlehl.

"Žádáme případné svědky nehody, ale také svědky, kteří si v čase mezi 22:30 – 22:50 hod. v katastru obce Heřmanice všimli muže s koloběžkou, nebo všechny, kteří by mohli k události podat jakékoli informace, aby se ozvali na linku 158,“ dodala Majerová.

Podle záchranářů Matěje u silnice našli náhodní svědci, přičemž mladíkovi přátelé uvedli pro deník Blesk, že řidič, který ho srazil, od nehody ujel. "Borec s BMW srazil kámoše a ujel," popsal portálu Matějův kamarád. Musela to být strašná rána. "Našli ho 18-20 metru od místa srážky, 5 metru od vozovky."

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy