Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zabijáci vkusu: Tohle je 10 naprostých šíleností, kterými se hyzdí muži, ale nechtějí si to nechat vymluvit!

Jsou to prostě krasavci!

Proboha, proč? A za co?! Nejenže někteří muži postrádají špetku soudnosti, ale dokonce se zcela dobrovolně hyzdí takovým způsobem, že bychom je my ženy nejraději zbavily svéprávnosti! Tohle je 10 příšerných věcí, které dělají muži a ještě si myslí, že jsou díky nim naprosto neodolatelní!

1) Vousy vytvarované do nejrůznějších obrazců, vzorů a cestiček

Kromě toho, že vám to musí zabrat strašně moc času, nechápeme, že vám nedochází, že s nimi naděláte asi tolik parády jako my s nalepovacím obočím!

2) „Frajerské“ vysvlečení do půli těla

Tak tohle si mohl dovolit leda dvacetiletý Beckham cestou ze zápasu. Ale ruku na srdce, ti, kteří nejraději vystavují své vnady, rozhodně nepatří k těm, za kterými bychom se na ulici otočily v hormonálním rau­ši.

3) Buransky propíchnutý ušní lalůček

Pokud jste se zhlédli v Láďovi Křížkovi, nepomůže vám už ani lobotomie. Hlavně si prosím vás nehrajte na piráty!

4) Mikina kolem pasu

Předpokládáme, že z toho už vyrostl i váš děda, ale jelikož se blíží letní festivaly a další hromadné radovánky, na kterých se obvykle vyskytuje vyšší koncentrace těchto teroristů, zapínáme výstražný maják!

5) Sluneční brýle vždy a všude

Pokud zrovna máte strašnou kocovinu, kruhy pod očima a spánkový deficit, chápeme, že se chcete ukrýt před světem pod velké černé brýle. Ale pokud jezdíte metrem „poslepu“ nebo stojíte na baru „v utajení“, rádi bychom vám oznámili, že jste strašně trapní!

6) Desetikilové klíče a klíčenky

Už jsme si zvykly na to, že máte narvané kapsy a pořád vám něco trčí z poklopce, každopádně neuvádějte nás do rozpaků ještě tím, že vám u zadku bude bimbat Paklíčova sbírka od všech místností pevnosti Boyard.

7) Kapuca

Zabili Kennyho, parchanti! A my zabijeme brzy vás…

8) Žabky a sandály

Jo, uznáváme, že s volbou letní obuvi to máte opravdu složité, ale inspirujte se starými filmy… Viděli jste někdy nějakého elegána, který by svůj vystylovaný outfit porušil žabkami nebo sandály? Přiznejme si bez okolků, že na mužských chodidlech obvykle není co obdivovat, takže zapomeňte na plážovou obuv ve městě! Raději si pořiďte plátěné tenisky a použijte deodorant na nohy.

9) Mužské kabelky

Je něco asexuálnějšího než chlap s taštičkou Louis Vuitton? Muž s fejkovou taštičkou Louis Vuitton!

10) Make-up

Nedělejte to. Ani když vám uprostřed čela vyraší pupínek velikosti avokáda! I kdybyste měli chodit tři dny jako jednorožec, pořád je to lepší, než když se s námi budete ráno v koupelně přetahovat o korektor!

Související články

Další články