Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Záběry z divoké párty Tadeáše Kuběnky: Drag Queens, vystoupení Freescoota i striptýz s mamkou

+ Dalších 6 fotografií

Vítěz reality show Like House 2 Tadeáš Kuběnka již podruhé uspořádal divokou akci se jménem Království Tadeáš a opět to stálo za to! V jakém duchu se tahle párty nesla? Hodně neonů, hudební vystoupení youtubera Freescoota a došlo i na divoký tanec s maminkou. Na akci, která se konala v pražském klubu Mecca, nechyběla ani redakce eXtra.cz a nyní vám z ní přinášíme unikátní pohled.

Království Tadeáš. Přesně tak se jmenuje jedna z největších influencerských párty u nás a nemá ji na svědomí nikdo jiný než vítěz reality show Like House 2 Tadeáš Kuběnka. Influencer, který se během krátké chvíle dokázal probojovat na žebříček nejznámějších českých internetových tvůrců, ale také jedna z nejvíce kontroverzních osob na tuzemské scéně.

Tadeáš si nebere servítky, nebojí se pustit do rozepří a doslova dokáže rozpoutat online válku. O tom jasně vypovídá i jedno z jeho posledních videí na YouTube. I svým osobitým stylem Tadeáš jasně vybočuje z davu a jiný nebyl ani jeho večírek.

Divoké Království Tadeáš podruhé

Království Tadeáš 2 se neslo v neonových barvách a bylo plné extravagantních a výstředních překvapení. Jedním z hlavních sice bylo vystoupení známých Drag Queens, hravě ho ale zastínil Tadeášův vlastní tanec na pódiu, kterého se společně s ním zúčastnila i jeho maminka. Ve 2.00 ráno pak přišlo na řadu představení youtubera Freescoota, který živě předvedl svůj track s názvem 10.4.98.

Jak můžete vidět v náhledovém videu, návštěvníci byli nadšení. Oproti své premiéře sice Království Tadeáš 2 navštívilo podstatně méně lidí, ale ani tento fakt neskutečnou atmosféru nezastínil. Ze známých tváří se na večírku objevila třeba Veronica Biasiol nebo Sugar Denny a i na nich bylo patrné, že se skvěle bavily.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy