Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Záběry Primy, které vyburcovaly kriminálku: Pomočená a zmatená Bartošová nasedá do auta! Rychtář nám řekl, v jakém stavu předtím našel její ložnici!

Pevně věříme, že si Iveta jen sedla do něčeho mokrého. Bohužel měla
mokré tričko i zepředu, což přihrává nechutné domněnce…
Zdroj: play.iprima.cz

Zdeněk Macura (39), který se ukrývá s labilní alkoholičkou Ivetou Bartošovou (47), možná neměl VIP zprávy TV Prima ke svému odvážnému únosu zvát.

Pravděpodobně vyburcovaly policii ke včerejšímu zásahu u Macury doma poté, co na něj Rychtář podal trestní oznámení kvůli podezření z únosu pod vlivem omamných látek a omezování osobní svobody.

Není to úplně marná verze celého útěku zpěvačky.

Světlo světa totiž na krátkou sekvenci spatřily záběry, ze kterých byl předevčírem večer Josef Rychtář (55) na pokraji kolapsu, ale včera zřejmě pomohly. Evidentně pomočená zpěvačka zmateně drmolí a nasedá s Macurou do auta: „Přeci nebudu lhát, že v tom stavu nebyla. Možná by se měla zamyslet i televize, zda tak nedůstojné záběry vysílat. Co se předtím dělo doma, nevím, ale její ložnici jsem našel v otřesném stavu,“ řekl nám na rovinu Rychtář a smutně přidal i pár detailů, ale jsou natolik choulostivé, že jsme se rozhodli je nezveřejnit.

Rychtář byl nešťastný už ve videu, které v pátek web eXtra.cz exkluzivně uveřejnil. To vzniklo poté, co šílený fanoušek Ivety Macura odvezl Ivetu do tajného úkrytu, prý v zahraničí, což se ale nepotvrdilo. Dorazily ho čtvrteční VIP zprávy.

Zpěvačka má na záběrech Primy evidentní fleky na přední a zadní části trička, které nasvědčují tomu, že v něm pravděpodobně ležela v posteli bez kalhotek a…

Související články

Další články