Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Záběry plné HRŮZY: Běsníci LVI zaútočili na rodinu se dvěma dětmi! Vyvázli živí?

Dvě kamarádky chtěly strávit s dětmi příjemné odpoledne, a tak vyrazily do safari parku. Jenže se jim tam přihodilo něco, na co do smrti nezapomenou. Zaměstnanci museli uzavřít bránu, jelikož se v její těsné blízkosti pohybovala smečka lvů. Ta se pak vrhla na auto, v němž čtveřice čekala, až bude moct odjet.

Dlouhé desítky minut hrůzy si prožily dvě matky, které chtěly udělat radost svým dětem. Známý safari park poblíž města Birminghamu už ale asi nikdy znovu nenavštíví. Přihodilo se jim totiž něco, z čeho budou mít až do konce života noční můry.

Smečka lvů se dostala do těsné blízkosti výjezdu z parku, a tak museli zaměstnanci nechat bránu zavřenou. To znemožnilo ženám se dvěma malými dětmi odjet. Netrvalo ani pár vteřin, než si lvi stojícího SUV všimli a vrhli se na něj. Osazenstvo vozu skoro umřelo hrůzou, když jim šelmy skákaly po střeše.

Hrozivý příběh se naštěstí dobral šťastného konce. Ošetřovatelům sice trvalo celou hodinu, než se jim podařilo všechny lvy uspat nebo odehnat, nikomu se však díkybohu nic nestalo. „Byl to opravu strašlivý šok. Ale věděly jsme, že musíme zachovat klid, abychom nevystrašily děti. Ty to kupodivu braly docela s klidem,“ popsala dramatický incident jedna z matek pro portál DailyMail.co.uk

Související články

Další články