Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zábava za hranou: Studenti pořádají koronaparty, kdo se první nakazí, vyhrává

Zábava za hranou: Studenti pořádají koronaparty, kdo se první nakazí, vyhrává
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
virus
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Studenti v americké Alabamě jsou toho důkazem. Pořádají totiž koronaparty, u jejichž vstupu musí každý účastník dát peníze do sklenice. První ze zúčastněných, kdo se koronavirem nakazí, všechny peníze vyhraje.

Pořad ABC News informoval o tom, že studenti v americké Alabamě pořádají koronaparty, jejichž smyslem je nakazit se koronavirem. Kdokoliv se nakazí první, získá veškeré peníze, které byly vybrané jako vstupné.

Alabamská policie se snaží tyto nesmyslné večírky včas odhalovat a zastavit je ještě před jejich konáním. „Je těžké bojovat s koronavirem, když jsou mezi námi lidé, kteří ho úmyslně a ještě tak šíleným způsobem šíří,“ řekla policie americkým médiím.

Původně si úřady i občané Alabamy mysleli, že zvěsti o koronavirových večírcích nejsou pravdivé a že jde jen o hloupý vtip. Policisté však museli informace prověřit a došli k závěru, že studenti tyto nebezpečné srazy skutečně pořádají.

Koronavirus

Poslední koronaparty dopadla tak, jak by se dalo předpokládat. Večírek o 25 lidech totiž navštívil i muž skutečně nakažený koronavirem. Svůj kašel přisuzoval práci na staveništi a netušil, že je nemocný. Z celé skupiny lidí jich celkem 7 nakazil, ti pak nakazili 10 lidí ze svých rodin. Koronavirus tak nyní má například i 80letá žena, která má rakovinu prsu a dochází na chemoterapie. Někteří lidé skončili na plicní ventilaci.

Související články

Další články