Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zábava v létě i v zimě. Poznejte novou hvězdu Krkonoš, seznamte se s Beneckem

Zábava v létě i v zimě. Poznejte novou hvězdu Krkonoš, seznamte se s Beneckem
Zdroj: Benecko Apartmány

Ať už v létě za turistikou či na kolo nebo v zimě na lyže či běžky. Skvělý způsob relaxace a aktivního odpočinku nabízí Benecko v Krkonoších. Exkluzivní ubytovací komplex Benecko Apartmány navíc najdete v bezprostřední blízkosti oblíbených krkonošských sjezdovek s vynikající dostupností a dostatkem služeb v okolí. 


Pro rodiny s dětmi i velmi aktivní sportovce je Benecko rájem. V zimě zde najdete přes 50 km velmi dobře upravovaných běžeckých tratí, které se v letních měsících mění cyklotrasy. Další zábavu můžete najít i mimo svahy.

Benecko Apartmány totiž nabízejí wellness, tělocvičnu, lyžárnu s kolárnou a posezení ve společných prostorách. V ceně apartmánu je vždy zahrnuto vyhrazené parkovací stání a samostatný sklep. Majitelé navíc mohou v době své nepřítomnosti apartmány pronajímat. 

Zábava v létě i v zimě. Poznejte novou hvězdu Krkonoš, seznamte se s Beneckem


Ve městě i v přírodě

Benecko patří k nejhezčímu a nejvýše položenému místu západních Krkonoš. Rozkládá se na svahu Žalý mezi městy Vrchlabí a Jilemnice ve výšce 750-950 m.n.m. A tak si lze užívat jak přírodu a výhledy do kraje a vychutnávat největší počet slunečních dnů v roce, tak i využít ideální vzdálenosti do Vrchlabí (leží pouze 3,5 km vzdušnou čarou) a všechny výhody, které město přináší. Daleko to však není ani do Jilemnice, Vítkovic a Špindlerova Mlýna.

Apartmány představují také zajímavý způsob investice v lokalitě, která je novým hitem Krkonoš, byty jsou navíc oproti podobným projektům ve stejné lokalitě i cenově výrazně zajímavější, a to až o několik desítek tisíc za metr čtvereční.

Obrovskou výhodou vlastnění apartmánu na horách je, že si můžete udělat dovolenou kdykoliv chcete. Pokud ho zvolíte coby investiční nemovitost a rozhodnete se ho nabízet k krátkodobým pronájmům, věřte, že stále platí, že investice do nemovitostí s dlouhodobými výnosy jsou považovány za osvědčený způsob jak bezpečně, udržitelně a dlouhodobě „uložit peníze“. Více informací najdete na beneckoapartmany.cz.

Ve standardní výbavě apartmánu najdete designové interiérové prvky, jako je třeba vícevrstvá dřevěná podlaha, kvalitní dveře CPL laminát, sanita Laufen, velkoformátová italská dlažba či rektifikované obklady. Budova je potom navržena tak, aby splnila přání i těch nejnáročnějších klientů. Důraz byl totiž kladen na to, aby každý apartmán měl svůj vlastní balkón, díky kterému mohou budoucí majitelé plnohodnotně nasávat klidnou atmosféru krkonošské přírody. 

Zábava v létě i v zimě. Poznejte novou hvězdu Krkonoš, seznamte se s BeneckemBolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy