Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zábava v aquaparku se během pár vteřin změnila v ohnivé peklo. Přes 500 zraněných!

Obrovské neštěstí se stalo během sobotního koncertu v aquaparku Farmosa Fun Coast na Tchaj-wanu. Během několika málo vteřin došlo k mohutnému požáru, který z lidí v plavkách udělal ohnivé pochodně. Upozorňujeme předem, že videu by se měly vyhnout citlivé povahy.

Mysleli si, že si užijí zábavný večer v aquaparku, v němž probíhal koncert. Zábava se ale v mžiku změnila v ohnivé peklo. Jak je z videa patrné, na lidi se od stropu snáší umělý sníh nebo jakási prášková pěna, která ulpívala na nahých tělech tancujících. Do ovzduší pak organizátoři vypustili dým a v tu chvíli se to stalo – došlo k explozi a vznícení neznámé hořlaviny.

Oheň se šířil rychlostí blesku a začala od něho chytat i pěna, kterou krátce před požárem na tancující vypustili. Nikdo neměl šanci plamenům uniknout. Nastala panika, lidé začali utíkat. Obrázek je to skutečně hororový, když si představíme, že z lidí se staly ohnivé pochodně.

Stovky lidí byly popáleny i na polovině těla. Dvě stě lidí je na tom hodně špatně a jejich zdravotní stav je velmi vážný. Mnoho lidí se nadýchalo zplodin.

Jak píše web topky.sk, na místo se nemohli dostat záchranáři, takže zraněné k nim přinášeli lidé na nafukovacích člunech a lehátkách.

Související články

Další články