Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zabarikádovali se v paláci: Kate a William mají strach, děti teď nespouštějí z očí

Zdroj: reprofoto Twitter
+ Dalších 7 fotografií
koronavirus
Nehodlají nic podcenit. Kate Middleton (38) a princ William (37) jsou sice urození, na rady vlády ale dají jako všichni ostatní. Kvůli koronaviru tak přestaly jejich děti chodit do školy a budou se s rodiči učit doma!

České školy zavřely krám už před týdnem, stejné opatření proti šíření koronaviru teď mají i ve Velké Británii. Dotklo se i ostrovní královské rodiny. Vévodkyně Kate a princ William budou mít přes den na krku kromě malého Louise (1) i George (6) s Charlotte (4).

Jejich prestižní akademie, jejíž školní jídelna se může rovnat luxusní restauraci, se uzavře nejpozději v pátek. George a Charlotte tak budou mít hromadu domácích úkolů a někdo se jim bude muset věnovat. Pravděpodobně to budou chůvy, ale z chodeb paláce zní, že by se dětem v karanténě chtěli věnovat i rodiče. William možná bude muset oprášit znalosti matematiky, Kate třeba pomůže s přírodopisem.

Vévodský páreček z Cambridge umíral strachem už v únoru. Jeden ze spolužáků George a Charlotte měl totiž příznaky nového koronaviru. Královské dětičky jsou ale v pořádku.

Související články

Další články