Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Za zraněného Zástěru se do Survivoru našla náhrada: Jeho dvojník!

Tomáš Zástěra je v reality show silným hráčem.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
survivor

Reality show Survivor na TV Nova je pro soutěžící každým dnem náročnější, a to nejen v rámci vyřazování, ale také kvůli vyčerpání, které se projevuje na psychice i na těle. Gábor ani Nathan soutěž dokončit nezvládli a odjeli domů. Do nepříjemné pozice se dostal i Tomáš Zástěra (41), který má zraněný kotník. V případě odstoupení se za něj už ale našla náhrada. Kdo je tím "šťastlivcem"?

Survivora opustil další VIP účinkující. Po nedávném a překvapivém odchodu Gábora či Nathana se v reality show neprobojovala do užšího kola ani herečka Iva Pazderková, která prohrála duelovou disciplínu s Adamem Raiterem.

Náročné podmínky na ostrově v Dominikánské republice v poslední době skolily moderátora Tomáše Zástěru, který si vymkl kotník a byl vyřazen z několika soutěží. Během nich byl nucen sledovat, jak jeho tým prohrává.

Jeho oslabení ovšem někteří hráči vnímají jako výhodu. Zejména pak Nikola Čechová a Chili si na něj namalovaly terč a i přes dobré vztahy by ho rády poslaly domů.

Náhrada za Tomáše Zástěru je daná

Ve vzduchu také visí otázka, zda se Tomáš Zástěra nevzdá své účasti sám. Podle lékařů by se noha měla léčit až šest týdnů. V případě neléčení a dalšího namáhání se zranění může zhoršovat.

Naštěstí má Zástěra schopnou "manažerku" Zorku Hejdovou, která mu spravuje sociální sítě a plán B už má dávno vymyšlený.

"Není žádným tajemstvím ani spoilerem, že si Tomáš vymkl kotník. Chodí spousta zpráv, zda bude i přes tuto indispozici pokračovat v soutěži. Naštěstí mám případně plán B. Když bude potřeba, naskočí do hry Tomášův dvojník Jaromír Nosek. Nikdo z diváků nic nepozná," uvedla Zorka na Instagramu Zástěry se značným nadhledem, avšak člověk neví, co má produkce ještě v rukávu.

Co by na účast v Survivoru řekl Jaromír Nosek, to je otázkou.


Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy