Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Za vším hledej ženu! Dara Rolins prozradila, kdo ji dal dohromady s Nedvědem

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Zpěvačka prozradila, kdo je dal dohromady
Zdroj: se souhlasem Dara Rolins
+ Dalších 6 fotografií
Přiznání

Zpěvačka Dara Rolins (49) poprvé veřejně přiznala, jak se vlastně poznala s fotbalistou Pavlem Nedvědem (50). Tento pár byl překvapením snad pro všechny, zpěvačka ale vypadá, že je moc šťastná. V rozhovoru pro magazín MF Dnes prozradila, jak jejich láska začala, kde měli první rande i to, kdy se do Médi zamilovala.

Sexy zpěvačka Dara Rolins to v lásce neměla úplně jednoduché. Po rozchodu s rapperem Rytmusem o sobě a svých vztazích moc neinformovala. Své srdce ale nakonec věnovala hvězdnému fotbalistovi Pavlu Nedvědovi.

"Dovolím si tvrdit, že aktuálně neexistuje v Čechách ani na Slovensku nikdo, komu by uniklo, že Dara ulovila medvěda, teda pardoon Nedvěda. Btw, bylo to přesně naopak," napsala zpěvačka na sklonku roku 2021 na Instagramu. "Těm, kteří se radují s námi a přejí nám to, děkujeme. I my jsme jen lidi, máme rodiny, děti, minulost i sny. Nejsme dokonalí, ale myslím, že máme oba srdce na pravém místě. I proto svého nového muže miluju a stejně jako on při mně, stojím i já při něm. V dobrém i zlém," uzavřela s úsměvem.

Dara teď v magazínu MF Dnes prozradila, jak se vlastně poznali.

Seznámení přes kamarádku

"Když to vezmu od začátku, naše společná kamarádka Hedvika Kollerová mi vždy říkávala, že má Pavel pro mě slabost a že se mu líbím. Já jsem si z toho dělala legraci, nebrala jsem to vážně.​ Ale je pravda, že poslední čtyři roky mi od něj k narozeninám vždycky doma přistála kytička a šampaňské," uvedla Dara. Zdá se tak, že Grande Paolo je romantik ze staré školy.

"Pak jsem začala jezdit do italské Padovy, kde jsem dělala pod svou značkou džínovou kolekci. Hedvika mi volala, že se o tom Pavel dozvěděl a že si s ním mám dát kafe. Odpověděla jsem jí, tak jo, domluv schůzku na Lago di Garda," pokračovala zpěvačka. Na první setkání vzala Dara svého kamaráda, bez něho by si na to prý sama netroufla. "Pavla jsem viděla jen jednou na nějakém focení a byl to pro mě v podstatě cizí člověk. Přemýšlela jsem, co bychom si asi tak říkali? Ahoj, já jsem Dara Rolins a já Pavel Nedvěd. Nebylo by to divné?" svěřila se blondýnka.

Dara mu neodepisovala

Nakonec se z kafe vyklubal příjený večer, ale to bylo všechno. "Myslela jsem, že to tím nějak vyšumí, nebyla jsem hned zamilovaná. Jenže Pavel mi začal telefonovat a psát na mobil. On byl z nás dvou tím, kdo se toho chopil. Začalo mi to být příjemné," říká. Na otázku, kdy se přeskočila jiskra, odpověděla: "Postupem času. Psal mi třeba, jestli mám hezký den, a byl trpělivý, já jsem třeba neodepisovala dva dny, ale on to nevzdával. Napsal mi: Sice nevím, jaké jsi měla pondělí, ale teď už je středa, tak mi dej vědět, jaký máš dnešek. Přistihla jsem se, jak se u mobilu usmívám. Věděla jsem, že už mu chci odepisovat. Za dva měsíce jsme se potkali v Itálii už jen my dva sami," uvedla v magazínu Dara Rolins.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy