Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Za vším hledej Meghan! Pravý důvod, proč se princ Harry rozhádal s Kate a Williamem

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
Královské rozepře
Mojí manželce vůbec nepomáháte a nepodporujete ji, měl vyčinit princ Harry (34) bratrovi Williamovi (37) a jeho ženě Kate Middleton (37). Oheň byl rázem na střeše a plápolal tak silně, že vzali Harry s Meghan Markle (38) nohy na ramena z Kensingtonského paláce!

Na královském dvoře se ledacos šustne a hádky mezi Meghan (38), Harrym (34), Williamem (37) a Kate (37) jsou v posledních měsících nejskloňovanějším tématem. Na nekončící svár prý zasel mladší z bratrů!

Jak tvrdí zdroj portálu dailymail.co.uk, rozpad slavné čtveřice započal v okamžiku, kdy Harry osočil prince Williama a vévodkyni Kate, že kašlou na jeho ženu Meghan a vůbec ji nepodporují.

Zatímco Harry šokovanému královskému páru promlouval do duše, vévodkyně Meghan prý zachovala kamennou tvář. Jenomže místo toho, aby Kate a William poslali Harryho do patřičných míst, tak se pomalu začali kát a slíbili, že Meghan budou podporovat víc. Kate pak za někdejší americkou herečkou měla přispěchat s pugétem a nabídkou, že spolu vyrazí na Wimbledon. Právě na tenisovém turnaji se prý odehrálo velké usmíření, jenomže podle jiných zdrojů jsou především Meghan s Kate stále na ostří nože.

Dokládá to i úprk Harryho a Meghan z Kensingtonského paláce, kde byli s Kate a Williamem sousedé. Vévodský páreček ze Sussexu se přestěhoval do vlastního sídla Frogmore Cottage, dokonce se "trhl" i ze společného Instagramu a na populární sociální síti si založil vlastní profil.

Stěhování proběhlo po patnácti měsících od první velké hádky a nic nenasvědčuje tomu, že by se Harry a Meghan hodlali do Kensingtonského paláce vracet. Klín mezi bratry a vévodkyněmi tak nejspíš zůstane zaražen už navěky.

Související články

Další články