Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Za vraždu kamarádky jim muž slíbil 200 milionů. Teenageři neváhali a dívku zabili

nepochopitelné
Případ, který nemá obdoby, se stal začátkem června na Aljašce. Pětice "kamarádů" tam zavraždila nevinnou dívku kvůli finanční odměně, kterou jim slíbil neznámý muž. Po vykonání vraždy však nedostali nic, navíc je začal muž vydírat. Nyní se vrazi přiznali a hrozí jim 99 let za mřížemi.

Otřesný případ se stal na Aljašce, kde pětice kamarádů zavraždila svoji kamarádku – kvůli penězům! Co se odehrávalo v hlavách pěti teenagerů, se opravdu dá jen těžko chápat. Osmnáctiletá Denali Brehmer svou kamarádku Cynthiu Hoffman zavraždila na začátku června poté, co ji vylákala na výlet do přírody.

Neznámý muž nejprve přes internet komunikoval s Brehmer, které nabídl devět milionů dolarů (206 milionů korun) za video vraždy své kamarádky. Denali se domnívala, že komunikuje s kansaským milionářem Tylerem, za přezdívkou se ale skrýval jednadvacetiletý Darin Schilmiller z Indiany. Brehmer dostala za úkol, aby někoho znásilnila a zavraždila a video z činu neznámému muži poslala. Denali přizvala k hrůznému plánu další čtyři kamarády, kterým za pomoc slíbila tučnou odměnu.

Pětice kamarádů podle BBC na začátku června vylákala Hoffman na procházku k vodopádům u města Anchorage. Nevinná dívka v tu chvíli netušila, že jí zbývají poslední minuty života. „Kamarádi“ dívce obvázali ruce lepicí páskou a střelili ji do zátylku a tělo hodili do řeky.

Všem teenagerům, kteří se do vraždy dívky zapojili, hrozí odnětí svobody na 99 let. V příštích dnech bude vydán na Aljašku i Schilmiller, který vše vymyslel a vydával se za zvráceného zbohatlíka.

Související články

Další články